میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 فوریه 2015 ساعت 4:28 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 4,908 بازدید

اسعد زاهدي: ۲۱ رشته كارشناسي ارشد و ۴ دكتري دانشگاه آزاد لارستان را متحول كرده است

اسعد زاهدي: ۲۱ رشته كارشناسي ارشد و ۴ دكتري دانشگاه آزاد لارستان را متحول كرده است

مهدي يزداني/ آنا: در ايام ا… دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي، اسعد زاهدي رئيس و اعضاي هيات رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي با حضور در بيت امام جمعه محترم شهر لار با حجت الاسلام والمسلمين دكتر نور بخش ديدار نمودند.

به گزارش خبر نگار آنا از لارستان، دكتر نوربخش به اهميت هدايت افراد اشاره نمود و افزود: در روايتي كه از حضرت رسول (ص) خطاب به علي ابن ابيطالب(ع) آمده است كه حضرت فرمودند: اگر يك نفر بدست تو هدايت بشود از آنكه آفتاب بر او بتابد بهتر است و شما عزيزاني كه در دانشگاه مشغول به فعاليت هستيد اجر و پاداش بزرگي خواهيد داشت كه با حقوق و دستمزد نمي توان زحمات شما را جبران نمود.

IMG_001

وي ادامه داد: در دانشگاه آزاد اسلامي لارستان فعاليت هاي خوبي در زمينه هاي مذهبي صورت پذيرفته است وانصافا دانشگاه آزاد اسلامي از نظر ظواهر مذهبي در استان حرف اول را مي زند اين واحد نه تنها در مسائل فرهنگي بلكه در حوزه آموزشي هم، هيچ دانشگاهي در استان نمي توانيد پيدا كنيد كه اين تعداد رشته كارشناسي ارشد داشته باشد و اين امر نشان از تلاش رياست واحد و شما عزيزاني است كه در راس اين مجموعه قرار داريد.

حجت الاسلام نور بخش خاطر نشان كرد: امروز مي بينيم كه برخي از واحد هاي دانشگاهي به دليل نبود دانشجو تعطيل گرديده اند اما به حمد ا… اين واحد نه تنها تعطيل نگرديده است بلكه با توجه به رشته هايي كه در اين واحد قرار موجود است رونق پيدا نموده كه جا دارد از زحمات شما تقدير و تشكر گردد.

در ابتداي اين ديدار اسعد زاهدي رئيس واحد ضمن تبريك ايام ا… دهه فجر انقلاب اسلامي ضمن تقدير و تشكر از حجت الاسلام والمسلمين نور بخش، اظهار داشت: جاي سپاس دارد كه شما در تمامي جهات مدافع دانشگاه آزاد اسلامي هستيد و در جلسات و مراسم اين واحد شركت مي نماييد كه اين موضوع نشان از بزرگي و شخصيت شما دارد.

IMG_002

زاهدي ادامه داد: امروز دانشگاه آزاد اسلامي لارستان با يك جهش عظيم علمي در حال حركت است و با اين تحولي كه ايجاد شده با ۲۱ رشته كارشناسي ارشد و ۴ رشته دكترا در آينده اي نزديك جذب بالاي از دانشجويان در مقاطع كارشناسي ارشد و دكترا را خواهيم داشت.

وي افزود: ما در استان تنها واحد مادري هستيم كه با ۶ مركز در مناطق همجوار و بهره مند از يك دانشكده، دبيرستان و دبستان سما كه مجموعه سما لارستان در سطح كمي و كيفي در كشور بي نظير است.

زاهدي خاطر نشان كرد: چشم انداز ما در آينده، توجه به رشته هاي كارشناسي ارشد و دكترا  است و بسترسازي مناسبي جهت تحصيلات تكميلي در اين واحد در حال برنامه ريزي و اجرا مي باشد.

در ادامه حجت الاسلام عباسي رئيس دفتر فرهنگ اسلامي دانشگاه به بيان فعاليت هاي گسترده صورت گرفته در حوزه هاي مختلف فرهنگي پرداخت و گزارش كاملي از هيات هاي مذهبي فعال در واحد و مراسمات صورت گرفته ارائه داد كه مورد توجه دكتر نوربخش واقع گرديد.

 


4 نظر

 1. ایران گفت:

  0

  0

  جناب آقای زاهدی رئیس […]دانشگاه آزاد اسلامی لارستان خوب می دانند که کیفیت خدمات آموزشی دانشگاه آزاد لارستان بسیار پایین و حتی می توان گفت در حد صفر است.کارکنان دانشگاه عمدتا” از […] ایشان می باشد.اگر هم نگاهی به اعضای هیئت علمی بیاندازید به جز چند نفر انگشت شمار بقیه سوابق علمی و پژوهشی قابل توجه ای ندارند.بنا بر این توسعه کمی با این شرایط جز افزودن بر حجم بی کیفیتی چیز دیگری نیست !

 2. فقه وحقوقخ گفت:

  0

  0

  سلام دكتري براي امسال٩٥ چه رشته هايي در لار مي توان ثبت نام كرد ؟؟ چرا كد ان در سايت نيست؟

 3. فقه وحقوق گفت:

  0

  0

  لطفاًمن را راهنمايي كنيد أيا دكتري حقوق خصوصي را من امسال مي توانم لار ستان انتخاب كنم أيا اين. رشته تصويب شده؟؟ لطفاًمن را راهنمايي كنيد

 4. ششش گفت:

  0

  0

  واقعاکیفیت اموزش دراین دانشگاه پایین است مثلاشمارشته دکترای جغرافیای شهری داریدولی .اساتیدی که تدریس می کنندتخصص انها جغرافبای طبیعی باگرایش زیومورفولوزی است ودرحدی نیستد که درمقطع دکتراتدریس نمایند وکلا اهمیتی به کیفیت اموزش نمی دهید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان