میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 فوریه 2014 ساعت 11:44 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,796 بازدید

اطلاعيه اولین «جشنواره عکس کِرَسم» اوز

etelaie-shomare-1اطلاعيه اولین «جشنواره عکس کِرَسم» اوز

دبیرخانه جشنواره عکس کِرَسم اوز، توضيحاتي را براي اطلاع علاقه مندان به شركت در اين جشنواره در اختيار رسانه هاي منطقه گذاشته است. متن اين اطلاعيه شرح زير است:

***

با سپاس از استقبال همه مردم اهل هنر منطقه اوز در داخل و خارج از کشور و روستاهای اطراف نکاتی چند درمورد اولین جشنواره عکس کِرَسم را برای هرچه راحت تر شرکت کردن علاقه مندان اعلام می کنیم.

۱-     شاید لفظ مسابقه به جای جشنواره بهتر باشد چرا که باعث شده خیلی از مردم احساس کنند این یک کار حرفه ایست در صورتی که همه آنهایی که به صورت عکاسی با موبایل یا عکاسی با دوربین های کامپکت این هنر را دنبال می کنند می توانند در این مسابقه شرکت کنند زیرا ما معتقدیم عکاسی کردن باعث زیباتر شدن دید اشخاص به  زندگی می شود و یکی از اهداف این مسابقه تشویق افراد با هر سن وسالی به عکاسی می باشد.

۲-    تا امروز ۵ اسفند ماه۱۳۹۲ که فقط ۱۰ رو تا پایان مهلت ارسال عکس وجود دارد از شهرهای مختلف کشور، افراد زیادی با تماس خواهان شرکت در این جشنواره شده اند ولی باتوجه به اینکه برنامه امسال ما جهت رونق بخشیدن به عکاسی در منطقه و فقط مختص اهالی بخش اوزو مهاجران اوزی می باشد از این کار معذور شده ایم .

۳-    ارسال عکس و فرم از طریق ایمیل باتوجه به محدودیت های موجود برای افراد مختلف مشکلاتی بوجود آورده است که همینجا اعلام می کنیم طبق تصمیم دبیرخانه جشنواره علاقه مندان می توانند سی دی عکسهای خود را به همراه شماره تماس نوشته شده بر روی آن به عکاسی مولن روژ (میدان امام شافعی) و عکاسی پرسپولیس (ابتدای بلوار امام خمینی )در شهر اوز تحویل دهند.

nemoone۴-    افراد زیادی در مورد موضوع نوستالژی سوال هایی مطرح کرده اند که لازم به توضیح است ساده شده این کلمه در زبان محلی خودمان همان یاد تیته (گذشته) است و منظور هر چیزی که به نوعی انسان را به یاد و خاطرات گذشته می برد که در پایان برای نمونه یک عکس از نمایشگاه اول انجمن عکاسی از بهزاد کرامتی آورده شده و نمونه ای خوب از این موضوع است.

۵-    باتوجه با تماس های دوستان انجمن عکاسی مخصوصا دوستان خارج از کشور اگر استقبال از جشنواره در حد مطلوب باشد جوایز جشنواره افزایش و جایزه مخصوص کودک و نوجوان هم به بخش جوایز اضافه می شود.

۶-    از تمامی مردم هنردوست روستاهای منطقه اوز هم دعوت می کنیم در این جشنواره شرکت کنند چرا که یکی از اهداف ما دور هم جمع کردن همه اوز ی ها در هر کجای منطقه اوز و هر کجای ایران  وجهان؛ می باشد.

با سپاس/ دبیرخانه جشنواره عکس کِرَسم اوز


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان