میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 ژوئن 2019 ساعت 12:08 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 12 دیدگاه 568 بازدید

اطلاع رسانی در مورد افتخارآفرینی جوان لارستانی را وظیفه خود می دانیم/ هزینه بیلبورد از بیت المال نبوده است

جواب اداره صمت لارستان به نقد مندرج در سایت آفتاب:

اطلاع رسانی در مورد افتخارآفرینی جوان لارستانی را وظیفه خود می دانیم/ هزینه بیلبورد از بیت المال نبوده است

آفتاب لارستان: پیرو درج مطلب ارسالی یکی از کاربران سایت، با عنوان «حاتم بخشی ادارات لارستان از جیب مردم…» که در آن برخی ادارات و ازجمله اداره صمت را نسبت به آنچه «عرض ارادت به مسئولان از طریق بیت المال» مورد نقد قرار داده بود حالا رئیس این اداره طی نامه ای به آن پاسخ داده است.

ضمن تشکر از این مسئول پاسخگو در ادامه جواب رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت لارستان را بخوانید:

***

با سلام خدمت سردبیر سایت آفتاب لارستان؛

در پاسخ به مطلب منتشر شده در کانال «آفتاب لارستان» با عنوان «حاتم بخشی ادارات لارستان از جیب مردم برای عرض ارادت به مسئولان» وظیفه خود دانستم مواردی را در پاسخ به آن مطلب برای تنویر افکار عمومی مطرح نمایم:

اول؛ بی شک تبلیغات یکی از راه های ایجاد انگیزه در بین جوانان می باشد. اداره صنعت، معدن و تجارت لارستان در همین راستا طبق ابلاغ رسمی معاون محترم وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران مبنی بر انتصاب جناب آقای «جلال یاسایی فرد» به عنوان «مشاور معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران در حوزه توسعه ظرفیت های صادراتی»، به عنوان یک جوان لارستانی، ضمن اینکه این موضوع را افتخاری برای لارستان می داند وظیفه خود دانسته این مهم را از طریق یکی از تابلوهای شهر اطلاع رسانی نماید.

با این کار امیدواریم ضمن معرفی و اطلاع رسانی منصب جدید ایشان، بتوانیم از این پتانسیل درجهت توسعه لارستان استفاده نماییم و با این هدف، نحوه رسیدن ایشان در این منصب هیچ ارتباطی به ما ندارد.

همچنین معتقدیم اگر این اتفاق برای شهرستان دیگری اتفاق افتاده بود همه باهم درجهت اطلاع رسانی بسیج می شدند اما در لارستان نه تنها این حمایت صورت نگرفته بلکه به اداره ای که این اطلاع رسانی را انجام داده انتقاد هم می شود!

دوم: در مورد هزینه بیلبورد هم لازم به ذکر است نگارنده مطلب، قبل از قضاوت و صدور هرگونه اتهام می بایست تحقیق می نمود سپس مدعی می شد و با یقین کامل به قول خودشان از بیت المال دفاع می کردند. درصورتی که بنده اعلام می نمایم حتی یک ریال از هزینه بیلبورد مورد اشاره هم از بیت المال و هزینه دولتی نبوده و نخواهد بود.

علی محمد ابراهیمی زاده /رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت لارستان


12 نظر

 1. لاری گفت:

  4

  0

  ای کاش گفته بودین منبع هزینه از کجا اومده. شما فقط گفتید از بیت المال نبوده ولی نگفتید از کجا اومده

 2. کشمیری گفت:

  0

  5

  سپاس فراوان از مدیر ولایی و جهادی جناب اقای ابراهیم زاده

 3. ناشناس گفت:

  3

  0

  سواسیی این بحث که اساسا اطلاع رسانی در این خصوص چه مزیتی میتواند داشته باشد، باید گفت راه های زیادی برای اطلاع رسانی وجود دارد. خدارا شاکریم که در عصر حجر نیستیم و فضای مجازی وجود دارد و میشود از طریق شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی کرد. اما گویا اداره محترم، دوست دارند راهی هزینه بردار را انتخاب کنند و اتفاقا علاقه ای هم ندارند که بگویند این پول از کجا بوده.
  از سایت آفتاب برای برخورد حرفه ای و نشر نظرات مخالف ممنونیم

 4. محمد گفت:

  3

  0

  جناب رییس…لطفا بفرما هزینه از کجا بوده…
  بیت الناس بوده
  در ضمن ما نسبت به چگونگی استخدام ایشان کار داریم و اصلا افتخار نمیکنیم […]به این سمت منصوب شده باشد!!!!!

 5. رضا گفت:

  3

  1

  به نظر من سایت آفتاب لارستان اشتباه کرده است چرا که شنیده ها حاکی ست که جناب آقای یاسایی فرد خودش پول را داده است تا عکسش را بر بیلبورد نصب کنند و اداره صنعت و معدن فقط در حد یک زیر نویس بنر کرده است این کار هر باره جناب آقای یاسایی فرد میباشد که عکس خود را با هزینه شخصی خود بهنام ادارات در سطح شهر نصب می نماید

 6. لاري گفت:

  0

  1

  سلام تو جواب بعضي ادم ها موندم اگه لاري سمتي نداشته باشه ميگن نگاه بكنيد لامردي ها دارن سمت ميگيرن انتقاد ميكنن حالا كه يك نفر از لار سمت بگيره خسادت خودشون نشون ميدن قبول كنيد غريبه پرست هستيم وگرنه بگو كار براي لار بكنه ختي با سياست خودش پست گرفته باشه بعد توقع داريم انتقاد از سمتش بكنيم بعد براي لار هم امتيازاتي بگيره مگه ميشه

 7. ناشناس گفت:

  3

  0

  آقای ابراهیم زاده.اول جلال یاسایی رو بشناس بعد براش تبلیغ کن

 8. شهروند خبرنگار گفت:

  3

  0

  اگر هزینه از بیت المال نبوده وشخصی بوده بهتر می شد زیر آن می نوشتید از طرف بعضی از دوست داران صنعت ومعدن.

 9. محمدعلی گفت:

  2

  0

  واقعا از رییس اداره انتظار‌ نمیره سریع بخواهد جوابیه بده! واقعا چه مدیران [..‌.] داریم!
  ثانیا فقط کافی هست کمی (حتی از دور) این رو بشناسید! حتی تمام مدیران لارستانی هم سوی دولت نیز از […] این طرف عصبانی هستند.
  وقتی نوبخت رییس سازمان برنامه و رییس یک حزب باد و بی سر و ته باشه، […]

 10. موسي گفت:

  1

  0

  لطفا پيگيري نماييد مسئله اداره کل صنعت و معدن تجارت لارستان سرانجام به کجا رسيد،اينها براي ملت نان و اب نمي شود ،جناب رييس لطفا توضيح فرماييد

 11. تو من او گفت:

  3

  0

  شهرستان های دیگر برای هر تق به توقی خوردن بنر نمی زند
  جهرم ان سال است رئیس کمیسیون عمران است و چندین هزار میلیارد جذب کرده و دریغ از یک بنر ولی ما برای چندصد میلیون اعتبار و نه خود مبلغ بنر تقدیر و تشکر و… می زنیم
  بعد آقای صنعت و معدن شهرستان های دیگه طوری عمل میکنن که شک و بحث توش نباشه به اسم شخص یا جمعی از مردم می نویسند که شما معلوم است قطعا به دلایل معنوی که پشت بندش بهتان می ماسد بنر زدین
  بعد اگه پول بیت المال نیست پس کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
  اگه پول بیت المال نیست پس چرا اسم یک نهاد دولتی زده شده؟؟؟؟؟؟
  به قول تیتر خفن صحبت در دوران که منشی و… بودند با عکس کاظم که گفته بود: شما مردم لار را و[ حتی خودتان ]را چه فرض کردید؟

 12. ناشناس گفت:

  2

  0

  درست میفرماینداز جیب بیت المال نبوده از جیب مبارک صاحب عکس بوده

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان