میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 آوریل 2019 ساعت 3:05 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 125 بازدید

اعزام ماشین آلات اداره کل راه لارستان به مناطق سیل زده

اعزام ماشین آلات اداره کل راه لارستان به مناطق سیل زده

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از اعزام ماشین آلات به مناطق سیل زده خبر داد.

باقری فرد اظهار داشت: سیلاب اخیر در استان های گلستان، خوزستان، لرستان و برخی دیگر از نقاط کشور خسارات مالی و تلفات جانی زیادی به ساکنان این مناطق وارد کرده است. بدین منظور برای امدادرسانی به مردم آسیب دیده و کاهش خسارات در استان خوزستان، این اداره کل نیز با بسیج امکانات ماشین آلات خود را به مناطق سیل زده این استان ارسال کرده است.

وی افزود: ماشین آلات سبک، نیمه سنگین و سنگین راهسازی به استعداد پنج دستگاه کامیون، دو دستگاه کمرشکن و نیز لودر، گریدر، کامیونت ایسوزو و سواری تویوتا هرکدام یک دستگاه به همراه راننده و اپراتورهای آن به اتفاق مدیریت راهداری این اداره کل جهت مناطق سیل زده اعزام شده اند.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در پایان خاطر نشان کرد: تاکنون هموطنان ما تلاش و همت بسیار بلندی در این ایام به خرج داده اند و با توجه به اینکه مشکلات خاصی در منطقه لارستان در بحث سیل وجود نداشت، تکلیف ما بر این بود که در این شرایط سهمی داشته باشیم و امیدواریم این کمک ها باز هم افزایش پیدا کند.

شایان ذکر است پرسنل این اداره کل نیز برای سهیم بودن و نوع دوستی کمک های نقدی خود را به مردم سیل زده اهدا نمودند .


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان