میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 دسامبر 2014 ساعت 12:34 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,143 بازدید

اعضاي شورای شهرهای لارستان گرد هم آمدند

3اعضاي شورای شهرهای لارستان گرد هم آمدند

روابط عمومي شوراي اسلامي شهر لار: سه شنبه ۲۵ آذرماه شورای اسلامی شهر لار میزبان شوراهای لارستان بود. این نشست با درخواست شورای استان به منظور آشنایی با قوانین و مقررات با حضور اعضای شهرهای  لار، لطیفی، خور، اوز،  بنارویه و جویم و عمادشهر برگزار گردید.

درابتدای این جلسه که در محل شورای شهر لار برگزار شد یعقوب موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان ضمن خیرمقدم به حاضرین و ارائه گزارشی از اقدامات شورای شهرستان ابراز امیداوری کرد از این پس شاهد حضور و مشارکت پررنگ کلیه اعضاء در این جلسات باشیم.

سپس خلیل نامدار نائب رییس شورای شهر لار نکاتی را در ضرورت برگزاری اینگونه نشست ها بیان کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای اعضاي شورا در دوره چهارم این گردهمایی ها را موجب نزدیک شدن شوراها به یکدیگر دانست.

در ادامه تقیه مشاور عالی شورای استان فارس درخصوص قوانین و مقررات و رعایت آئین نامه های مالی شهرداری و شوراها از جمله نگاه کلی به شهرداری، ارسال مصوبات شورا به مراجع مربوطه و شوراهای بالادست، استفاده از مهندسین و جوانان متخصص در تصویب بودجه شهرداری و رعایت آیین نامه و مقررات مالی شهرداریها، ممانعت از باندبازی و جناج بندی در شوراها، شفاف سازی در استفاده از اعتبار ردیف های ۱۶ و ۱۷ که می بایست در امور فرهنگی، ورزشی و اجتماعی، کمک به حسینیه ها، مستمندان و موسسات هزینه گردد، رعایت حدنصاب حق الجلسات شوراها، عدم دخالت اعضای شورا در امور اجرایی شهر و شهرداری، تأکید بر رعایت قانون در استفاده از مهر شورا، اختصاص ۸۰ درصد وقت شورا به ادارات و ۲۰ درصد وقت به شهرداری، درخواست از ادارات جهت ارسال برنامه سال ۹۴، طرح سوال از مدیران شهری، تصویب عوارض دریافتی ادارات خدمات رسان به منظور ارائه خدمات بهتر به مردم و ممنوعیت مساعدت مالی شهرداری به ادارات توضیحاتی ارائه كرد.

همچنین رؤسا و نمایندگان شوراها به بیان مسائل و مشکلات پیش روی شهرها از جمله افزایش نرخ بیمه در ساخت و ساز و بروز مشکلاتی برای شهروندان، نیاز به توجه بیشتر به تمام نقاط در استان، اجرای تعرفه های نظام مهندسی، وضعیت املاک تحت نظر اوقاف و رسیدگی به ابنیه تاریخی مطالبی مطرح نمودند.

1 2 4 7 6 5

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان