میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 فوریه 2015 ساعت 4:55 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,013 بازدید

اعضاي چهار دوره شوراي شهر لار دور يك ميز

 اعضاي چهار دوره شوراي شهر لار دور يك ميز

سايت شوراي اسلامي شهر لار: روز دوشنبه ۲۰ بهمن ۹۳ اولین جلسه مجمع ادواری شوراهای شهر لار برگزار شد.

اولین جلسه مجمع ادواری شوراهای شهر لار به منظور هم اندیشی درخصوص مسائل شهر و شهرستان در سالن کنفرانس باشگاه فرهنگیان برگزار شد.

shora

دکتر رامین اقتداری رئیس شورا با تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر و سپاس و تقدیر از خدمات اعضای شورا در ادوار گذشته، نیاز به تعامل و همکاری را نکته مهم پیشرفت و توسعه شهر دانست.

همچنین اعضای ادوار گذشته شورای شهر لار نیز با تشکر و قدردانی از ابتکار شورای چهارم در برگزاری این نشست به بیان تجربیات و نقطه نظرات خود را در رشد و توسعه شهر پرداختند.

در ادامه درخصوص پیشنهادات مطرح شده مبنی بر تقویت و تعامل بیشتر با شورای شهرستان، تهیه برنامه مدون و تعیین استراتژی با نیاز سنجی و امکان سنجی در پیشبرد مسائل شهری، تاکید بر عدم سیاست زدگی شورا، پی گیری مطالعات شهری، احداث ترمینال و کشتارگاه صنعتی به عنوان یکی از نیازهای اساسی شهر، جلوگیری از هدر رفت ذخایر زمین شهری، اجرای سیستم بهای تمام شده خدمات در شهرداری، توجه جدی به مسائل کارشناسی در اجرای پروژه های شهر، مطالعه طرح سیلاب و… از طرف حاضرین بطور مفصل بحث و تبادل نظر شد.

در پایان مقرر گردید ضمن ادامه سلسله جلسات ادواری هم اندیشی شوراها بصورت فصلی، نسبت به تدوین آئین نامه و اساسنامه، تعیین کمیته و کارگروه اقدام تا از توانمندیهای اعضای شوراها در دوره های قبل بیشتر استفاده شود.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    به فال نیک میگیریم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان