میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۵:۵۳ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 187 بازدید

افتتاح و آغاز ساخت دو طرح آموزشی و علمی در لارستان

افتتاح و آغاز ساخت دو طرح آموزشی و علمی در لارستان

با حضور معاون توسعه، پشتیبانی و مشارکتهای مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، دو طرح آموزشی و علمی در لارستان افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، در مراسمی با حضور دکتر محمد جمال زاده معاون توسعه، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، احسان طاهری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه لارستان، مهندس موصلی مدیرکل نوسازی مدارس فارس، رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس و مسئولان شهرستان لارستان، دبستان ۶ کلاسه مرحوم بانو معتقدی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این دبستان  با مشارکت خیران و دولت در زمینی به مساحت هزار متر مربع ساخته شده که جهت ساخت و تجهیز آن مبلغ ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از طرف خیّر مرحومه معتقدی، بنیاد نیک اندیشان هاشمی و ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از سوی اداره کل نوسازی مدارس فارس تامین شده است.

در پایان مراسم نیز از نماینده خیراندیش مرحومه معتقدی، بنیاد نیک اندیشان هاشمی و سایر دست‌اندرکاران ساخت این بنای آموزشی با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد.

در ادامه همچنین کلنگ ساخت ساختمان مرکز رشد علم و فناوری لارستان به زمین زده شد.

زمین این پروژه ۹۰۰ متر مربع و زیربنای این ساختمان ۳۲۰۰ متر مربع است که در ۵ طبقه احداث خواهد شد.  زیرزمین ساختمان به صورت استاندارد کاملا پارکینگ است و حدود ۳۰ دستگاه خودرو ظرفیت دارد و امکانات و بخش های مختلف  این ساختمان شامل سالن همایش، اتاق های مختلف جهت کادر اداری، نمایشگاه و سالن همایش می باشد.

اعتبار این پروژه ۶ میلیارد تومان توسط بنیاد نیک اندیشان هاشمی و تجهیز آن به عهده پارک علم و فناوری فارس است. زمین آن ۹ میلیارد تومان برآورد شده که کل هزینه بالغ بر ۱۵ میلیارد  ریال خواهد بود.

گفتنی است این طرح ها با پیگیری های فرمانداری ویژه لارستان؛ نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی و بنیاد نیک اندیشان هاشمی صورت  است.

اضافه می گردد که بازدید از ساختمان در حال ساخت پژوهشسرای بزرگ دانش آموزی دکتر ایرج عبدالله پور و کارگاه اشتغال زایی شماره ۴ وابسته به موسسه خیریه باب الحوائج از دیگر برنامه های مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان