میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 آگوست 2019 ساعت 5:04 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 325 بازدید

افتتاح و بهره برداری از ۳ پروژه عمرانی شهرداری لار در هفته دولت+ عکس

افتتاح و بهره برداری از ۳ پروژه عمرانی شهرداری لار در هفته دولت+ عکس

در ششمین روز از هفته دولت در مراسمی با حضور محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، علی اصغر علیپور معاون سیاسی امنیتی و احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر لار، نواز شریفی معاون عمرانی شهردار، مسئولین ادارات شهرستان، مسولین واحدهای اجرایی شهرداری لار و معتمدین محلی، ۳ پروژه عمرانی شهرداری لار با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، اجرای روکش آسفالت ۲۰ متری وحدت حدفاصل ورودی شهرک اندیشه تا چهل متری دوم با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال، اجرای دیواره سیل بند جنب پل زینبیه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و اجرای دیواره سیل بند رودخانه بروند جنب آب انبار بام بلند با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، از پروژه ها عمرانی شهرداری لار بود که در هفته دولت امسال افتتاح و به بهره برداری رسید.

شهردار لار در این مراسم با بیان اینکه پروژه های زیادی در حال اجراست، افزود: فاز اول اجرای زیرسازی و آسفالت معابر سطح شهر با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ششصد میلیون تومان و اجرای پروژه لبه گذاری و هدایت دفع آبهای سطحی کانال ها و خیابان های سطح شهر با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان از اهم این پروژه هاست که در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

سید مهدی میرپور رییس شورای اسلامی شهر لار و عبدالله محبی عضو شورا نیز از پروژه اسکلت پایانه مسافربری سردار شهید نجفعلی مفید سخن گفتند.

پایانه مسافربری سردار شهید نجفعلی مفید که از مطالبات بحق مردم این منطقه است در مرحله طراحی و اجرای اسکلت، اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان را به خود اختصاص داده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان