میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 دسامبر 2020 ساعت 5:15 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 281 بازدید

افتتاح و کلنگ‌زنی چهار طرح فرهنگی ورزشی به ارزش ۷ میلیارد تومان در لارستان

افتتاح و کلنگ‌زنی چهار طرح فرهنگی ورزشی به ارزش ۷ میلیارد تومان در لارستان

چهار طرح ورزشی و فرهنگی با حضور فرماندار ویژه لارستان، فرماندهی سپاه فجر استان فارس و امام جمعه لار با اعتبار ۷ میلیارد تومان در لارستان افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، سردار بوعلی فرماندهی سپاه فجر استان فارس، حجت الاسلام والمسلمین موسوی خرم امام جمعه لارستان، سرهنگ عبدالله زاده مسئول بازرسی سپاه فجر استان، اعضا شورای تامین شهرستان، مسئولین، پاسداران، بسیجیان، فرماندهان پایگاه های مقاومت و جمعی از خانواده معظم شهداء، ایثارگران، معتمدین و خیرین، ۴ طرح فرهنگی ورزشی در لارستان با اعتبار ۷ میلیارد تومان افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد.

مسئولین ابتدا سالن صالحین شهید ابومهدی المهندس و باشگاه بدنسازی شهید حاج قاسم سلیمانی در مجموعه ورزشی ۹ دی روبروی پارک شهر لار را افتتاح کردند.

این باشگاه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۱.۳ میلیارد تومان توسط خیرین با مشارکت سپاه ناحیه لارستان احداث شده است.

در ادامه مقبره و المان شهدای گمنام شهر لار نیز به بهره برداری رسید.

قطر این مقبره ۱۲ متر و ارتفاع آن ۱۰ متر که شامل هشت طاق است که به نیت امام هشتم آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام و الهام گرفته از هشت سال دفاع مقدس می باشد.

برای این طرح معنوی نیز ۱.۲ میلیارد تومان توسط خیرین با مشارکت سپاه ناحیه لارستان هزینه شده است.

مسئولین سپس مجموعه ورزشی و چمن مصنوعی سرداران شهید واقع در محله کهویه لارستان نیز افتتاح نمودند. برای اجرای این طرح نیز ۸۰۰ میلیون تومان توسط سپاه ناحیه لارستان با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر لار احداث شده است.

در ادامه نیز کلنگ آغاز ساخت مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج مرحوم حاج احمد قنادی پدر شهید محمود قنادی هم به زمین زده شد.

برای اجرای این طرح نیز ۴ میلیارد تومان توسط خیرین با مشارکت سپاه لارستان هزینه خواهد شد.


1 نظر

  1. داود گفت:

    1

    0

    ضمن عرض سلام و خداقوت به کلیه دست اندرکاران به استحضار می رساندافتتاح زمین چمن مصنوعی در محله کهویه با مشارکت خیراندیشان گرانقدر(وارثین حاج محمد جهانشاه) که زمین آن به مساحت هزار و هشتصد متر اهدا گردیده که در متن خبر نامی از خیرین لحاظ نگردیده و علی الظاهر با قیمت زمین مبلغ هشتصد میلیون تومان هزینه گردیده است.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان