میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 آگوست 2014 ساعت 1:58 ب.ظ سرویس:گزارش تصویری بدون دیدگاه 910 بازدید

افتتاح چند طرح عمرانی در بخش «اوز» با حضور فرماندار لارستان+ گزارش تصويري

افتتاح چند طرح عمرانی در بخش «اوز» با حضور فرماندار لارستان+گزارش تصويري

چند طرح عمرانی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در بخش اوز لارستان با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال افتتاح و یا ساخت آن آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت هفته ی پرشکوه دولت چند طرح عمرانی، زیربنایی و خدماتی با حضور علی اکبر نجیب زاده  معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه، آتش فراز بخشدار، طلاب و علمای اهل سنت اوز وتعدادی از مسؤلین ادارات شهرستان و معتمدین و خیرین و مسؤلین محلی، در بخش اوز لارستان با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال افتتاح ویا ساخت آن آغاز شد.

اتصال آب شهرک صنعتی اوز همراه با ۳۵۰۰ متر لوله گذاری با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، احداث ۵ دستگاه پست هوایی در شهر اوز و ۷ دستگاه در روستاهای گلار،شهرک توحید، کهنه، کوره، هود و بیدشهر با  هدف رفع افت ولتاژ برق با هزینه ی  ۴ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال اعتبار، مقاوم سازی آموزشگاه احمدپور اوز با اعتباری افزون بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال،ساختمان حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی با زیربنای ۲۴۲ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون ریال،مجموعه فرهنگی ورزشی صالحین اوز با زیربنای ۴۶۰ متر مربع با هزینه ای بالغ بر۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال،اجرای عملیات روسازی ورودی شهر اوز از سمت خنج به طول ۷۰۰ متر با عرض ۱۱متر با حجم ۶۳ هزار متر مربع سانتیمتر آسفالت ریزی با اعتبار ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، آموزشگاه دخترانه شهرک توحید در زمینی به مساحت ۳۶۰۰ متر مربع با زیربنای ۴۸۵ متر مربع با اعتباری افزون  بر۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خیرساز توسط حاج محمد فیروزی و سالن چند منظوره سلحشور با زیربنای ۱۲۰۰ متر مربع با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر با هزینه ای بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال خیرساز توسط برادران سلحشور از اهم پروژه های افتتاحی بخش اوز بودند که توسط مسئولین ،به بهره برداری رسید.

در ادامه مسئولین کلنگ آغاز ساخت خوابگاه ۱۲۰ نفره دانشکده بهداشت، ساختمان آتشنشانی و ساختمان تجاری فرهنگی حسام الدین حسان  نیز در شهر اوز به زمین زدند.

گفتنی است برای ساخت این پروژه ها افزون بر ۳۰ میلیارد ریال هزینه، برآورد شده است که قرار است ساخت خوابگاه ۱۲۰ نفره دانشکده بهداشت اوز توسط خیرین محمد اسماعیل شرافت،عبدالله شیخ محمد رفیع فقیهی و ورثه مرحوم حاج یوسف مصلی و ساختمان آتشنشانی هم توسط خیرین محلی احداث شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در آیین بهره برداری از این پروژه ها در سخنانی اظهار داشت:وحدت در منطقه لارستان بزرگ یک وحدت مثال زدنی وتحسین برانگیزاست و این بواسطه تلاشها و زحمات مرحومین حضرات آیات آیت اللهی و موسوی لاری و علمای بزرگ اهل تسنن، همچون مرحوم شیخ فقیهی و ابونجمی و دیگر بزرگان و مردم شریف این منطقه است.

علی اکبر نجیب زاده  ادامه داد: همه بایستی در حفظ این وحدت تلاش کنیم و نگذاریم به این وحدت خدشه ا ی وارد شود  و همچنان قدر این وحدت وامنیت در منطقه لارستان را  بدانیم.

وی در ادامه  خواستار مشارکت همه مردم در توسعه و آبادانی شهرها و روستاههای منطقه لارستان  شد.

فرماندار ویژه لارستان در پایان سخنانش از همه خیرین بخش اوز که در راستای رشد و توسعه این بخش کهن همت نموده اند؛ تشکر کرد.

DSC_0177 DSC_0195 DSC_0199 DSC_0202 DSC_0207 DSC_0214 DSC_0221 DSC_0223 DSC_0230 DSC_0237 DSC_0246 DSC_0250 DSC_0254 DSC_0259 DSC_0275 DSC_0277 DSC_0287 DSC_0291 DSC_0295 DSC_0296 DSC_0299 DSC_0327 DSC_0337 DSC_0340 DSC_0347 DSC_0350 DSC_0374 DSC_0381


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان