میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 آگوست 2014 ساعت 9:31 ق.ظ سرویس:گزارش تصویری بدون دیدگاه 3,801 بازدید

افتتاح چند طرح عمرانی در بخش «جویم» توسط فرماندار لارستان+ گزارش تصويري

افتتاح چند طرح عمرانی در بخش «جویم» توسط فرماندار لارستان

  چند طرح عمرانی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، در بخش جویم لارستان با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت هفته ی پرشکوه دولت چند طرح عمرانی، زیربنایی و خدماتی با حضور علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حبیب الله موسوی بخشدار جویم، ائمه جمعه و جماعات، شهردار واعضاء شورای اسلامی شهر و بخش جویم وتعدادی از مسؤلین ادارات شهرستان و معتمدین و خیرین و مسؤلین محلی ، در بخش جویم لارستان با اعتباری بالغ بر ۱۰میلیارد ریال افتتاح وبه بهره برداری رسید.

رفع افت ولتاژ برق و احداث ۳ دستگاه پست هوایی در شهرجویم و روستاهای جهاد آباد، هرم،کاریان،بلغان، و منصور آباد با اعتباری افزون بر ۳ میلیاردو ۴۲۵میلیون ریال،فاز دوم بوستان صبا شهر جویم ،مدرسه ۶ کلاسه عصمت روستای بلغان در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع با زیربنای ۶۷۰ متر مربع، با اعتباری افزون بر یک  میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال ،دو واحد پانسیون پزشک با زیربنای ۲۰۰ متر مربع و برق رسانی به درمانگاه بلغان با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال  و پارک کوهپایه در روستای بلغان در زمینی به مساحت ۴ هکتار با اعتباری به مبلغ ۲ میلیارد ریال،از اهم طرح هایی بود که در بخش جویم افتتاح شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در آیین افتتاح این پروژه ها در سخنانی از تلاشها و زحمات مدیریت برق لارستان در احداث چندین دستگاه پست هوایی در شهرها و روستاهای لارستان برای رفع افت ولتاژ برق تشکر کرد.

علی اکبر نجیب زاده از عموم مردم هم خواست که دست به دست هم دهند و عمران وآبادانی را برای شهر ها و روستاهای خود به ارمغان آورند.

DSC_0082 DSC_0077 DSC_0089 DSC_0098 DSC_0102 DSC_0104 DSC_0131 DSC_0110 DSC_0106 DSC_0135 DSC_0142 DSC_0151


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان