میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 آگوست 2014 ساعت 3:43 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,136 بازدید

افتتاح چند پروژه در خنج به ارزش حدود ۱۶ ميليارد تومان+ پيام تبريك فرماندار خنج به مناسبت هفته دولت

 افتتاح چند پروژه در خنج به ارزش حدود ۱۶ ميليارد تومان+ پيام تبريك فرماندار خنج به مناسبت هفته دولت

همزمان با فرا رسيدن هفته دولت در شهرستان خنج نيز پروژه هاي زيادي افتتاح يا كلنگ زني شد. جزئيات پروژه هاي افتتاح شده و اعتبارات هزينه شده براي آنها را از (اينجا) دريافت كنيد.

همچنين مختار عباسي، فرماندار شهرستان خنج پيام تبريكي را به مناسبت هفته دولت منتشر كرده است كه در ادامه مي خوانيد:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت، نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی است و این، از افتخارات انقلاب اسلامی است.

farmandare khonj در تاریخ هر ملت، فراز و نشیب های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام جمهوری اسلامی در ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده است و نیز جان فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، بزرگ ترین بخش تاریخ ماست که خاطرات تلخ و شیرین بسیاری در دل دارد. هفته اول شهریور ماه، مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت نامگذاری شده است و دولت این دو شهید بزرگوار الگویی برای تمام دولتمردان است.

در کارنامه دولت هایی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی عهده دار وظایف مهم اجرایی در نظام جمهوری اسلامی بوده اند، یادگارهای ارزشمندی از تلاش ها و فداکاری ها ثبت شده است و این هفته فرصتى است تا قدری تأامل کنیم و به آن چه در گذر شتابزده زمان پنهان مانده، نظر افکنیم. باید رنج و تلاش مسوولان متعهد کشور را ارج نهیم، خدمت هاى نادیدنى دولت مردان خدمتگزار و صاحب منصبان درد آشنا را سپاس گوییم و به همه تلاشگران و زحمت کشان نظام جمهورى اسلامى خسته نباشید بگوییم.

اینجانب نیز فرصت را معتنم شمرده و  با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت، این هفته را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد تبریک عرض نموده و موفقیت و سربلندی همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

مختار عباسی

فرماندار شهرستان خنج


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان