میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 آگوست 2014 ساعت 3:04 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 2,723 بازدید

افتتاح چند پروژه در لار به ارزش ۱۳ ميليارد تومان+ گزارش تصويري

با حضور معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری فارس صورت پذیرفت:

افتتاح و آغاز ساخت چند طرح عمرانی درلارستان با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال+ گزارش تصويري

چند طرح عمرانی، زیربنایی و مخابراتی با حضور معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری فارس با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال درلارستان افتتاح ویا ساخت آنها آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ درچهارمین روز از هفته ی پرشکوه دولت چند طرح عمرانی، زیربنایی و مخابراتی با حضور مهندس ساسان تاجگردون معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری فارس، علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان وتعدادی از مسؤلین ادارات شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال درلارستان افتتاح ویا ساخت آنها آغاز شد.

LAR

 بلوار خیابان ۱۴ متری باند شمالی ورودی شهر لطیفی از سمت بندرعباس به طول ۱۵۵۰ متر واجرای عملیات آسفالت کوچه ثمین با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال،بهره برداری ازاجرای عملیات روکش آسفالت بولوار آیت الله سید عبدالحسین لاری و مدرس جنوبی و دیگر پروژه های شهرداری لار با حجم بیش از ۱۰۰ هزار متر مربع آسفالت ریزی با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال، بهره برداری از کافو نوری، ثبت نام تلفن ثابت و ADSL به ظرفیت ۵۰۰۰ مشترک در مجتمع های مسکونی شهرک امام (ره)، محمدرسول الله (ص)، مسکن مهر، سالمندان، شهرک اندیشه، توحید، ایراهستان و غدیر با هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال اعتبار و بهره برداری از ایستگاه TBS ،جهت گاز رسانی به پادگان نیروی هوایی سپاه لارستان با اعتباری افزون بر ۷ میلیارد ریال، از جمله طرح های بود که در این روز افتتاح شد.

در ادامه با حضور مسئولین شروع عملیات احداث ساختمان جدید شهرداری لار و پارک محمدی روبروی مصلا شهر لار و ساختمان آتشنشانی شهرداری لطیفی نیز آغاز شد.

DSC_0505 DSC_0513 DSC_0519 DSC_0548 DSC_0555 DSC_0560 DSC_0564 DSC_0566 DSC_0591 DSC_0597 DSC_0601 DSC_0603


3 نظر

 1. نمکی گفت:

  0

  0

  وای چه طرح های مهم و کلان و زیربنایی!!! چشم نخوریم ان شا ءالله شهرهای دیگه به گرد ما هم نمی رسند!

 2. شهروند لطیفی گفت:

  0

  0

  معاون استانداری و فرماندار لارستان بزرگ اسفالت کوچه ای در لطیفی را افتتاح کردند البته با هزینه مردم افرین بر شهرداری لطیفی و دیگر مسولان دلسوز!!!!!!!!

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  هفته دولت!
  لارستان آباد شد با این پروژه های عظیم و کلانی که افتتاح کردند. ما دیگه هیچی نمی خوایم. خدارو شکر
  کارخونه ذوب آلومینیوم و پالایشگاه تولید بنزین و پتروشیمی و کارخونه افتتاح کردند برامون که اینقدر افتخار می کنن. […]

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان