میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 اکتبر 2019 ساعت 1:57 ق.ظ سرویس:اجتماعی, برگزیده ها بدون دیدگاه 486 بازدید

«اقتدار»، «سلامت اداری» و «خوش‌رفتاری»، ضامن اعتماد مردم به نیروی انتظامی است

پیام تبریک شورای اسلامی شهرستان به مناسبت هفته «نیروی انتظامی»

روابط عمومی شورای شهرستان: به مناسبت هفته نیروی انتظامی که از ۱۳ مهرماه آغاز می‌شود، شورای اسلامی شهرستان لارستان پیامی صادر کرده که به این شرح است:

«نظم» و «امنیت» مقولاتی است که در یک جامعه، در کنار مشارکت فعالِ عمومی، نیاز به متولیانی دارد؛ یکی از اصلی‌ترین نهادهای دخیل در این دو مقوله، «نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران» است که با همه زیرمجموعه‌های خود، می‌کوشد جامعه سالم، امن و دور از خطر و جُرم بماند.

بارها گفته‌اند و باز هم بر آن تأکید می‌کنیم که: برای تحقق وظایف ذاتیِ این نهاد، «اقتدار»، «سلامت اداری» و «نیک‌رفتاری با مردم» در کنار یکدیگر باید باشند؛ موارد مهمی که می‌تواند امید و اعتماد جامعه را در سطحی معقول نگه دارد و بلکه آن را ارتقا بخشد.

در لارستان بزرگ با همه شهرها و روستاهای آن، و قرار گرفتن در موقعیت استراتژیکِ جغرافیایی و سیاسی-اقتصادی، نیروی انتظامی توانسته به‌رغم همه مشکلات و کمبودها، با تلاش و خدمت شبانه‌روزی فرماندهان، کارکنان و سربازان خود، امنیت قابل قبولی را برای مردم به ارمغان آورَد. در حال و آینده نیز لازم است این اقتدار و سلامت حفظ شود و ضمن ارتقای سطح دانش و اخلاق و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در این نیرو، امنیت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شهرستان به بالاترین حد خود برسد.

شایسته است در این هفته که به نام «هفته نیروی انتظامی» مزین است، به روح شهدا و ایثارگران این نیروی جهادی درود فرستیم و برای همه فرماندهان عزیز، کارکنان محترم و سربازان شریف ناجا در سراسر کشور به‌ویژه در شهرستان لارستان آرزوی تندرستی و سربلندی نماییم. شورای اسلامی شهرستان که نماینده مردم و معتمدینِ بخش‌ها و شهرهای لارستان است، آمادگی خود را برای همکاری و همفکری با نیروهای انتظامی منطقه در راستای ارتقای امنیت و سلامت اجتماعی اعلام می‎‌کند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان