میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۳:۲۷ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 666 بازدید

اقدامات تکمیلی برای ساخت تونل «شهدای خلیج فارس»

مدیر کل راه و شهرسازی لارستان خبر داد

اقدامات تکمیلی برای ساخت تونل «شهدای خلیج فارس»

مهندس محمدرضا باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان از اقدامات تکمیلی نسبت به ساخت و ایجاد تونل‌ شهدای خلیج فارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان؛ مهندس باقری فرد اظهار داشت: اعتقاد داریم که دیگر مسیر گردنه ی بالنگستان در محور ارد- فداغ برای تردد ایمن مناسب نیست؛ به همین دلیل پس از بررسی‌های کارشناسانه اولویت در توسعه این محور قرار گرفت و با همه این تفاسیر اقدامات لازم نسبت به ساخت و ایجاد تونل ‌شهدای خلیج فارس در فضای زیر سطحی جهت تغییر مسیر، در حال انجام است.

وی افزود: با احداث این تونل به طول ۸۴۰ متر در محور ارد به فداغ، گردنه صعب العبور بالنگستان حذف می شود و ماحصل آن  ۱۲ کیلومتر کاهش مسیر در این محور خواهد بود.

باقری فرد در تشريح روند پيشرفت عمليات اجرايي در ساير بخش هاي پروژه، از پيشرفت ۱۱ درصدی تونل [شهدای خلیج فارس] خبر داد و گفت: تاکنون ۶۴ متر حفاری در این تونل صورت گرفته و با این احتساب تونل مذکور بیش از ۴۳ هزار مترمکعب خاکبرداری داشته است.

مدیر کل راه و شهرسازی لارستان خاطرنشان کرد: تسهیل در دسترسی مردم بخش های بیرم و فداغ به مرکز شهرستان و نیز دسترسی مردم جنوب فارس به عسلویه از دیگر مزایای طرح به شمار می آید.

عکس، آرشیوی است (شهریور ۹۵)


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان