میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 فوریه 2017 ساعت 3:56 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,394 بازدید

اقدامات رو به جلو در ساخت آزادراه لار-کهورستان

photo_2017-01-30_01-05-42اقدامات رو به جلو در ساخت آزادراه لار- کهورستان

مدیر کل راه و شهرسازی لارستان از اقدامات مثبت و رو به جلو در ساخت آزادراه لار- کهورستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس محمدرضا باقری فرد مدیر کل از فراخوان وزارت راه و شهرسازی نسبت به ساخت آزادراه لار به کهورستان خبر داد و گفت: محور لار- بندرعباس با توجه به ترانزیتی بودن و تردد خودروهای سنگین نیازمند ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی است و این اتفاق که مدت هاست مجدانه از سوی اداره کل راه و شهرسازی لارستان برای توسعه ی منطقه به دنبال آن بودیم ، می تواند برآیند خوبی را برای این منطقه و شهرستان به همراه داشته باشد.

وی تأکید کرد: بی‌شک با جذب سرمایه‌گذاران و مشارکت بخش خصوصی می‌توان منطقه را به یکی از شریان‌های مهم ارتباطی کشور و کریدور ارتباطات جاده‌ای تبدیل کرد.

باقری فرد در ادامه مسیر لار- بندرعباس را کوتاهترین مسیر ارتباطی به آب های نیلگون خلیج فارس و بنادر مهم جنوبی برشمرد و افزود: همواره بسیاری از حمل ونقل ها به‌ویژه در حوزه بازرگانی از طریق این مسیر صورت می گیرد.

وی با اشاره به فراخوان معاونت ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه‌ی زیربناهای حمل و نقل کشور نسبت به شناسایی و ارزیابی سرمایه گذار برای این آزادراه؛ تصریح کرد: هم اکنون از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار از متقاضیانی که دارای توان اجرایی، مالی و سرمایه گذاری از منابع داخلی و یا خارجی هستند تا تاریخ ۱۰ اسفند ماه ۹۵ دعوت به مشارکت در ساخت این آزادراه شده است، که امیدواریم با ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی، شاهد تحقق این پروژه در آینده ای نه چندان دور باشیم.

n00076692-b

مدیر کل راه و شهرسازی لارستان در پایان خاطرنشان کرد: آزادراه لامرد- پارسیان نیز به طول ۴۵ کیلومتر و شامل سه خط رفت و سه خط برگشت و سه تقاطع غیر هم‌سطح توسط سرمایه گذار بومی در حال اجرایی شدن است و امیدواریم آزاد راه لار- کهورستان نیز بتواند کمک شایانی به توسعه حمل و نقل کشور نمای .


3 نظر

 1. محسن گفت:

  0

  0

  خداقوت مهندس

 2. عصر بیداری گفت:

  0

  0

  آزاد راه لامرد پارسیان برای اتصال لامرد به دریا و فروش زمینهای خریداری شده است نه یک سرمایه گذاری. یک کار رانتی است اتصال زورکی لامرد به دریا

 3. کاوشگر گفت:

  0

  0

  خدا کند این حرکت فرار رو به جلو نباشد که مدتی است لفظ زبان بعضی ها شده!!
  خدا قوت مهندس

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان