میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 مارس 2020 ساعت 8:54 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند یک دیدگاه 465 بازدید

اقدامات شورا و شهرداری لار در مقابله با «کرونا» تشریح شد/ از گندزدایی معابر تا حذف خدمات شهری به مسافران

اقدامات شورا و شهرداری لار در مقابله با «کرونا» تشریح شد/ از گندزدایی معابر تا حذف خدمات شهری به مسافران

درپی احتمال شیوع ویروس کرونا در شهر لار و با درخواست های متعدد مردمی برای انعکاس اقدمات پیش گیرانه نهادها و سازمان های، شورای اسلامی شهر لار توضیحاتی را برای سایت «آفتاب لارستان» ارسال کرده است که در ادامه می خوانید:

***

ضمن عرض تشکر و سپاس از پرسنل جهادگر دانشکده علوم پزشکی لارستان به اطلاع  مردم شریف لارستان می رساند مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر لار از دوهفته قبل که اخبار  شیوع ویروس کرونا در کشور منتشر شد با تعداد زیادی از مسئولین دانشکده علوم پزشکی و امنیتی شهرستان درتماس بوده و نگرانی ها و دغدغه های مردم و لزوم اتخاذ تمهیدات لازم و آمادگی جهت پیشگیری و مقابله با این ویروس و بیماری را مطالبه نموده و هرگونه همکاری و آمادگی را اعلام نموده است.

مجموعه شورا و شهرداری در گام اول، گندزدایی معابر و مراکز پر تردد را در دستور کار قرار داد ولی با توجه به خبر مثبت بودن آزمایش بیمار بستری شده بیمارستان امام رضا(ع) در روز دوشنبه، بار دیگر در جلسات و مکاتبات و تماس ها خواستار توجه ویژه و دقیق تر در این  خصوص  شده است.

در مجموع مطالبات مردمی شهرداری و شورای اسلامی شهر لار از مسئولین امر به این شرح است:

۱) استقرار  چند کمپ در ورودی های شهر با تجهیزات لازم جهت کنترل موارد مشکوک به بیماری توسط تیم پزشکی امدادی و نظامی (به استناد مصوبات جلسه مورخ دهم اسفندماه، محل فرمانداری ویژه لارستان)

۲) تهیه و خرید پمپ های دستی کوله ای جهت ضد عفونی نمودن معابر و محلات و مبلمان شهری توسط شهرداری لار و اعلام آمادگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان برای اجرا و همکاری که مزید تشکر است.

۳) با توجه به موقعیت شهرستان لارستان و شهر لار در مسیر ترانزیتی شیراز- بندرعباس و تردد مسافران نوروزی و اقامت آنها و احتمال شیوع بیماری لذا از دبیر ستاد تسهیلات سفر فرمانداری ویژه لارستان تقاضای لغو خدمات رسانی را دارد تا با نصب بنر در ورودی های شهر و پارک ها  و همچنین فضای مجازی، اطلاع رسانی کامل انجام گیرد.

۴) همکاری و کمک خیرین بزرگوار در تهیه مواد ضد عفونی کننده و بعضی اقلام و تجهیزات بهداشتی جهت کنترل و پیشگیری و توزیع بین مردم عزیز.

۵) درخواست جلسه ویژه شورای اسلامی شهر با ریاست دانشکده علوم پزشکی و گزارش آخرین وضعیت درمانی و برنامه های آتی در حوزه درمان و پیشگیری و کنترل ویروس کرونا.

۶) توجه بیشتر و جدی مردم شریف و رعایت نکات بهداشت عمومی و فردی در کنترل هر چه زود تر این بیماری.

در پایان از درگاه احدیت، سلامتی و توفیق روز افزون مردم نازنین کشورمان ایران و مردم شریف و عزیز لارستان بزرگ را خواهانیم.


1 نظر

  1. نفس گفت:

    1

    0

    تقاضامیکنم اصلا اجازه ورودمسافران به لار رو ندید اگه نزدیک عید مسافران بیان قططططعا کلی ویروس کرونا باخودشون به این شهرحمل خواهندکرد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان