میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 سپتامبر 2014 ساعت 4:18 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, یادداشت 7 دیدگاه 1,780 بازدید

اقدام زود هنگام

اقدام زود هنگام

Farmandare-larestan2عي اكبر نجيب زاده*: امروز ۳۱ شهریورماه،اولین روز هفته دفاع مقدس است. امیدوارم که در گرامیداشت این هفته، فقط به ظواهر اکتفا نشود و یاد و خاطره و سیره عملی شهداء، ایثارگران و رزمندگان مخلص در زندگی فردی و اجتماعی، تجلی یابد و مباد آنکه با گذشت زمان سیره و روش شهیدان که همانا از خودگذشتگی، ایثار و پشت پا زدن به مناصب دنیوی و آمال و آرزوهای دور و دراز بود، از یادمان برود که گفتنش آسان و عمل به آن سخت است. از خداوند قادر متعال خاضعانه می خواهم که حقیر را در این مسیر سخت و دشوار به لطف خود هدایت فرماید.

 و اما بعد:

  اخیراً یکی از سایت های محلی اقدام به یک نظرسنجی در خصوص انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی نموده است و سایت دیگری نیز در مقابل به این موضوع پرداخته است. به نظر حقیر ورود به این موارد در شرایط فعلی پسندیده نیست.

از جمله افتخارات شهرستان های لارستان، خنج و گراش این بوده و هست که همیشه انتخابات آن در فضایی آرام و سالم برگزار می شود. بنابراین حرکاتی این چنینی با هر توجیهی با توجه به زمان زیادی که تا برگزاری انتخابات مجلس باقی مانده به نفع مردم نمی باشد.

  به همین دلیل به همه عزیزانی که به شهر و دیار خود علاقمند هستند به عنوان یک شهروند برادرانه توصیه می کنم از فضای موجود آرامش و همدلی در جهت رشد، توسعه، پیشرفت و ترقی منطقه استفاده نموده و با پرداختن به مطالبی که در حال حاضر ضرورت و  فوریت ندارد، این فرصت را به تهدید تبدیل ننمایند.

امیدوارم نماینده محترم و دلسوز، همچون گذشته در این مورد و موارد احتمالی مشابه نیز  با سعه صدر مدیریت نمایند.

* فرماندار فرمانداري ويژه لارستان


7 نظر

 1. م.ح گفت:

  0

  0

  قابل توجه

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  احسنت به فرماندار منطقی لارستان ..

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  البته اقای فرماندار درست میفرمایند. ما باید به فکر باشیم و فرصت از دست ندهیم و به خودمان مشغول نشویم .همین همدلی چه قدر خوب بود هم مدیر کل ارشاد از خودمان شد و هم با تدبیر دکتر مریدی یکی دیگر از فرزندان لارستان معاون مدیر گل شدند که به اقایان دکتران برادران و مریدان تبریک عرض می کنیم حالا هم مدیر کل و معاون مدیر از لارستان بزرگ است

 4. شهروند اوزی گفت:

  0

  0

  نطر سنجی درجوامع امروزی جز حقوق شهروندی است ولی معمولا افراد قدرت طلب ودارای منافع شخصی ومنافع اجتماعی با این کاررابطه خوبی ندارند وازان هراس دارند چون ممکن است حقانیت انها زیر سوال برود

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای ناشناس چرا بی خود میگویی دکتر مریدی […] این مرد را ما می شناسیم اهل برادر و پسر عمو و این حرفها نیست گناه نکن

 6. محسن گفت:

  0

  0

  حرف حساب همین است…

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  ای کاش […] برنمی گزیدند.به لحاظ حرفه ای قشنگ نیست.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان