میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 آگوست 2014 ساعت 10:51 ق.ظ سرویس:فرهنگ و هنر 3 دیدگاه 2,026 بازدید

اكسپرسيونيسم زنانه!

سلسله نشست هاي تخصصي انديشه و هنر «آفتاب» كليد خورد

اكسپرسيونيسم زنانه!

خوانش اجتماعي هنر معاصر توسط دكتر محمدرضا مريدي

aftab-neshast-takhassosiمدت هاست كه جاي خالي مباحث تخصصي و نظري حوزه انديشه، ادبيات و هنر در لارستان احساس مي شود. عمده برنامه هاي اجرا شده در اين شهرستان يا جلسات محفلي انجمن هاي هنري مختلف با مخاطبان خاص و علاقه مند به هنري خاص است و يا برنامه هاي عمومي با مخاطبان زياد و در سالن هاي بزرگ شهر كه معمولا دغدغه پر شدن سالن و جذابيت عام اينگونه برنامه ها براي متوليان آن اولويت دارد.

حالا اما سايت «آفتاب» با همكاري اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لارستان قصد دارد سلسله نشست هاي تخصصي انديشه و هنر خود را در تالار فردوسي لار برگزار كند. رويكرد اين نشست هاي تخصصي براي شروع اولين دوره خود دعوت از يك سخنران متخصص در موضوع مورد بحث و گفت و گوي آزاد حاضران در جلسه با اوست. گروه برگزار كننده همچنين قصد دارد فايل صوتي و نسخه مكتوب اين مباحث را در رسانه هاي مرتبط منعكس نمايد و به مرور آرشيوي از اين مباحث را در اختيار علاقه مندان به حوزه انديشه و هنر قرار دهد.

سخنران و كارشناس اولين نشست تخصصي انديشه و هنر «آفتاب» دكتر «محمدرضا مريدي» است. او عنوان عجيب «اكسپرسيونيسم زنانه!» را براي سخنراني خود انتخاب كرده و قرار است در اين نشست به خوانش اجتماعي هنر معاصر بپردازد.

محمد رضا مريدي داراي مدرك دكتري جامعه شناسي و عضو هيئت علمي دانشگاه هنر تهران است. سخنراني او روز دوشنبه، ۲۰ مرداد، ساعت ۵ بعدازظهر در تالار فردوسي لار برگزار مي شود.


3 نظر

 1. فرهاد ابراهیم پور گفت:

  0

  0

  کاری بسیار پسندیده وارزشمند است نیستم ولی برایتان ارزوی موفقیت دارم

 2. مخاطب گفت:

  0

  0

  آقای دکتر پیش از این هم یک جلسه در باره ی موسیقی رنگ یا نقاشی موسیقی داشتند که آنجا […] چیزی عاید ما نشد فکر می کنم ایشون کمی نسبت به بار فرهنگی شهر دچار اشتباه هستندو اون رو دست کم گرفتن شاید هم […]

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  استاد گرانقدر،،از سخنرانی قبلی شما لذت بردم.امروز هم میایم.ممنون

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان