میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 نوامبر 2019 ساعت 5:55 ب.ظ سرویس:مطلب شما 4 دیدگاه 1,311 بازدید

الحسین یجمعنا

الحسین یجمعنا

سیدعلی اصغر نمازی: وقایع اخیر عراق این روزها موجب تحلیل ها و ابراز نظرهای مختلف و متعددی شده است.

حقیقتا مطالبه گری مسالمت آمیز حق همه ملت ها و مردم عراق است، چراکه سرنوشت، آینده و پیشرفت هر کشوری در دستان مردم همان کشور است.

لازمه این مطالبه گری دربین امت اسلام قطعا بصیرت و رصد تحرکات دشمن و مخصوصا بدخواهان اسلام و در رأس آن آمریکای جنایتکار، شیطان بزرگ و ولد نامشروع آنها صهینویسم است.

در این ایام سرعتِ حرکت به سمت کنسولگری ایران در کربلا توسط عده ای قلیل، مزدور و زبون چند نکته را برای اهل حق، دقت و بصیرت روشن کرد.

۱-تاثیر حرکت اربعینی و اتحاد بین مردم ایران و عراق، علی الخصوص مردم کربلا و نجف حول محور سید الشهداء(ع) و مرکزیت «حب الحسین یجمعنا».

این تحرک و اقدام ناشیانه عده ای قلیل بیانگر این قضیه است که تا چه اندازه، اربعین،پیاده روی اربعین و برادری دوستداران امام حسین(ع) در دو کشور شیعه اهل بیت(ع) همانند سه شعبه ای این بار حلقوم بدخواهان اسلام ناب و استکبار را هدف قرار داده است.

۲- دست پاچه گی رسانه های معاند و حتی رئیس جمهور احمق آمریکا با توئیتی کپی شده از رسانه های آل سعود، خیلی واضح این مطلب را آشکار کرد که همه با هر سطحِ سواد، بینش و نگرش به پشت پرده این جریان ها پی ببرند و همانند امام خود، علی بن الحسین، زین العابدین(ع) ما را به شکر وا دارد که «الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء»  و حتی دشمن احمق و دست پاچه خود را دست کم نگیرند چرا که به فرموده امیر المومنین(ع): «مَنْ نَامَ لَمْ يُنَمْ عَنْهُ»(۱).

۳-فتنه در هر سطحی ناخوشایند و همراه با هزینه هایی ناخوشایندتری است اما باتوجه به غربالی که این فتنه ها مخصوصا در آخر الزمان و قبل از ظهور دارد زمینه و راه را برای رسیدن به تمدن جهانی و ظهور هموارتر خواهد کرد.

ظهوری که با امامت منجی عالم بشریت حضرت بقیة الله الاعظم(عج) و محوریت شعار «یا لثارات الحسین»(ع) و «عاشورا» است حتما نیاز به امتحان و غربال امت آخر الزمان دارد و اینگونه غربال ها و سنگین تر از آن را به ما وعده داده اند.

باشد که این فتنه با محوریت «حب الحسین»، ما، مردم ما و عالم را، مخصوصا شیعیان را آماده ظهور سلاله پاک رسول اکرم(ص) ویادگار عاشورا نماید.

۱-نهج_البلاغه نامه۶۲

eitaa.com/namazi_313

#مُـبلغ_مَـجازی


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  سلام علیکم بسیار عالی موفق باشید ان شاءالله

 2. زهــــره گفت:

  1

  0

  سلام.
  خیلی ظریف و ریز بینانه آمادساده و روان.

 3. ناشناس گفت:

  1

  0

  لطفا فارسی جملات عرب هم بیان فرمایید شکرا

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  جا تحلیل های دینی درفضای امروزربسیار خالی است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان