میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 ژوئن 2019 ساعت 3:08 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 252 بازدید

امام جمعه بیرم: چرا باید آلودگی آلومنیوم لامرد نصیب ما شود اما اشتغال جوانان بیرم در آن خیر؟!

امام جمعه بیرم: چرا باید آلودگی آلومنیوم لامرد نصیب ما شود اما اشتغال جوانان بیرم در آن خیر؟!

امام جمعه بیرم نسبت به خبر منع جوانان بیرمی که متقاضی اشتغال در منطقه انرژی بر لامرد هستند به بهانه بومی گزینی در لامرد، موضع گیری کرد.

به گزارش بيرم نيوز حجه الاسلام والمسلمين زندوي امام جمعه بيرم در جمع مردم اين شهر در خصوص خبر «جلوگيري از ورود بيرمی ها به منطقه انرژي بر لامرد» كه چندي پيش در همين خبرگزاري منتشر شده بود واكنش نشان و گفت: این ذخایر نفتی و گازی و پتروشیمی که وجود دارد مال همه مردم است. چرا به یک قشر خاصی اختصاص داده شود؟!

وی افزود: مساله کارخانه آلومنیوم لامرد است که کنار دست ماست. آلودگی آن را ما استشمام می کنیم و مردم ما مریض می شوند اما جوان ما اجازه ندارد برای امتحان و مشغولیت آنجا برود. مگر ما چقدر با هم فاصله داریم؟!

امام جمعه بیرم در ادامه افزود: دولت عزیز، مجلس محترم، نمایندگان عزیز، وقتی جنگ می شود نمی گویند یک قشر خاصی بیایند، ولی وقتی کار پیش می آید چرا همه چیز اختصاصی می شود؟! فکری به حال جوان های ما کنید؛ مگر اينها اهل ايران نيستند؟!

حجه الاسلام زندوی در پايان گفت: ما از مسولین محترم، دولتمردان، ریاست محترم مجلس و رییس جمهور توقع داریم که با توجه به اينكه فاصله مرزي بيرم با شهرستان لامرد فاصله خيلي كمي است  یک فکری به حال جوان های بيرم کنند.


3 نظر

 1. بیرمی گفت:

  0

  0

  مردمان. بخش. بیرم. از نظر. فرهنگی. وجغرافیایی به. منطقه. لامرد. شباهت. زیادی. دارند ومی بایست جزیی. از. ان. منطقه. بحساب. ایند. وجوانان بیرمی. هم. از. امکانات. اشتغال. در. صنایع لامرد. بهره. مند. شوند

 2. بیرمی. از شیراز گفت:

  0

  0

  بیرم. از هر نظر به. لامرد. نزدیکتر. از. لارستان. است. چنانچه تابع. شهرستان. لامرد. شود. برای. ابادی. وپیشرفت. وتوسعه. بیرم. مناسب. تر. است

 3. لاری گفت:

  0

  0

  حالا خوبه که امام جمعه بیرم به فکر اشتغال جوانان هست. و اما لار با هزینه خیر، درمانگاه تامین اجتماعی ساخته میشه؛ با هزینه خیر دانشکده پرستاری و مامایی ساخته میشه اما نیروهای غیر بومی رو استخدام می کنند تو تامین اجتماعی و هیچ مسئولی هم هیچ اعتراضی نمی کنه. آخه جوانان لارستانی اگر در منطقه خودشون بومی به حساب نیان پس کجا از امتیاز بومی استفاده کنند؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان