میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 مارس 2017 ساعت 5:57 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 757 بازدید

امام جمعه لارستان: دشمن به دنبال دو قطبی کردن جامعه است

امام جمعه لارستان: دشمن به دنبال دو قطبی کردن جامعه است

امام‌ جمعه لارستان گفت: دشمن می‌خواهد دوباره فتنه ۸۸ را به راه بیندازد و ابزار خود در این مسیر را دوقطبی کردن جامعه قرار داده است و ما نباید به این کار اجازه دهیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه لارستان، حجت‌الاسلام سید مختار موسوی دیروز جمعه در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر اظهار داشت: در آستانه سال نو افراد دارای تمکن در تأمین نیاز فقرا و خانواده‌های آبرومند گام بردارند. وی با گرامیداشت ۱۵ اسفندماه مصادف با روز درختکاری، افزود: بنا به روایات اگر کسی درختی بکارد خداوند نیز در بهشت برای او درختی می‌کارد و این نشان می‌دهد که پروردگار عالم به دنبال راهی است تا با کمترین بهانه‌ای به انسان ثواب عنایت کند.

امام‌ جمعه لارستان بیان کرد: یکی از مشکلاتی که در جامعه ما در حال حاضر وجود دارد، عدم فرهنگ‌سازی‌ها در زمینه درختکاری است که باید سعی کرد در جامعه به‌عنوان یک فرهنگ به وجود آید.

موسوی با یادآوری شعار سال ۱۳۹۵، مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، تصریح کرد: مطالبه عمومی از مسؤولان نظام این است که بیایند و خروجی کار خود را ارائه و به مردم گزارش دهند. وی ادامه داد: مسؤولان باید در راستای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب تعیین کرده‌اند حرکت کنند و بگویند که چه‌کاری انجام داده‌اند و مردم نیز از آن‌ها چنین توقعی دارند.

این استاد حوزه و دانشگاه با تأکید بر اینکه بارها در جلسات خصوصی و عمومی بر انجام فعالیت‌های فرهنگی متناسب با مسائل اعتقادی، فرهنگی و دینی این شهرستان تأکید شده است، یادآور شد: از مسؤولان انتظار می‌رود شرایط را در نظر بگیرند، چراکه مردم لارستان، متدین هستند. امام‌ جمعه لارستان تأکید کرد: اگر برنامه‌ فرهنگی در لارستان صورت می‌گیرد با نگاه مذهبی مردم باشد.

موسوی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب از مسؤولان انتظار دارند که در آستانه انتخابات از هر راهی که موجب دوقطبی شدن جامعه می‌شود پرهیز کنند، اضافه کرد: احزاب و گروه‌های سیاسی باید از اعمالی که باعث تحریک اعتقادات دینی، سیاسی و مذهبی مردم می‌شود، بپرهیزند تا موجب دوقطبی شدن جامعه نشوند.

وی گفت: مردم نیز باید مواظب باشند که دشمن می‌خواهد دوباره فتنه ۸۸ را به راه بیندازد و ابزار خود در این مسیر را دوقطبی کردن جامعه قرار داده است و ما نباید به این کار اجازه دهیم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان