میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 فوریه 2015 ساعت 1:19 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده 2 دیدگاه 1,816 بازدید

امام جمعه لار: اگر توفیقی داریم به خاطر دعای فقراست

امام جمعه لار: اگر توفیقی داریم به خاطر دعای فقراست

روابط عمومی کمیته امداد لارستان: در دیدار مدیر کمیته امداد، مسئول و هیات امناي مرکز نیکوکاری حضرت ابوالفضل (ع) با حجه الاسلام نوربخش امام جمعه شهرستان لارستان، تقی زاده مدیر کمیته امداد ضمن ارائه عملکرد ۱۰ماهه مرکز نیکو کاری حضرت ابوالفضل(ع) از اهمیت ایجاد مراکز نیکوکاری در سطح شهرستان و اضافه شدن دو مرکز نیکوکاری جدید به مراکز قبلی در شهر های لار و اوز خبر داد.

IMG_2789

وي اضافه کرد: در شهرستان لارستان دو مرکز نیکوکاری در بخش بنارویه و شهر لار به ارائه خدمات رسانی به افراد نیازمند جامعه می پردازند که حوزه خدمات رسانی مرکز نیکوکاری حضرت ابوالفضل تعداد ۳۲ هزار نفر از مردم شهر لار را پوشش می دهد و در بخش بنارویه نیز ۱۲هزار نفر از خدمات این مرکز استفاده می نمایند. تقي زاده متذکر گردید در مراکز فوق  و از مهر ۹۲ تا کنون مبلغ ۲۶۰میلیون تومان از طرف خیرین جمع آوری و بین ۱۷۰۰ نفر از نیازمندان توزیع گردیده است .
در ادامه خانم باقریان مسئول مرکز نیکوکاری حضرت ابوالفضل(ع) یاد آور شد در مرکز نیکوکاری از پتانسیل کوچکترین نوع کمک رسانی خیرین و نیکوکاران جهت رفع نیاز محرومین استفاده می شود و این کمک ها در اسرع وقت بدست نیازمندانی که قبلا از طرف اعضاء معتمد این مراکز شناسایی شده اند می رسد .
در پایان حجه الاسلام نوربخش امام جمعه شهرستان ضمن تشکر و قدر دانی از حضور مدیر کمیته امداد و  بانوان عضو مرکز نیکوکاری به اهمیت و حساسیت کار در کمیته امداد امام خمینی (ره) در برآورده کردن نیازهای مددجویان تحت حمایت امداد اشاره و متذکر گردید که فقرا عیال الله هستند، اجر و پاداش کار شما با خداست،کار کمیته امداد عبادت است. وي افزود: اگر توفیقی داریم به خاطر دعای فقراست،کار برای خدا مرز ندارد .


2 نظر

 1. ایران گفت:

  0

  0

  مگر توفیقی هم داریم ؟

 2. مونا گفت:

  0

  0

  توفیقی که همان اول رای اعتماد نگرفت.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان