میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۹ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 235 بازدید

امام جمعه لار بر «مبارزه همه جانبه» تا نابودی کامل مستکبرین تأکید کرد/ مبارزه با استکبار، «دائمی» و به‌دور از سازش است

در جمع راهپیمایان ۱۳ آبان شهر لار

امام جمعه لار بر «مبارزه همه جانبه» تا نابودی کامل مستکبرین تأکید کرد/ مبارزه با استکبار، «دائمی» و به‌دور از سازش است

در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان، که روز گذشته با حضور مردم، مسئولان و دانش‌آموزان در شهرقدیم لار برپا شد، امام جمعه لارستان نیز در کنار فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان حضور داشت و در پایان مراسم سخنانی ایراد کرد.

به گزارش دفتر امام جمعه لارستان؛ حجت الاسلام دکتر موسوی خرم در جمع راهپیمایان روز مبارزه با استکبار جهانی در شهر لار، به تبیین مؤلفه‌های این مبارزه در اندیشه امام خمینی (ره) پرداخت.

وی الهی بودن را یکی از مؤلفه‌های مهم مبارزه با استکبار در اندیشه بنیانگذار انقلاب اسلامی خواند و تأکید کرد: تکیه بر شریعت و قرآن در انقلاب ما حرف اول را می‌زد و مبارزه با استکبار، ظلم و زیاده‌خواهی با اندیشه‌ای الهی و به‌دور از خودمحوری یا خودخواهی دنبال می‌شد.

امام جمعه لار سازش‌ناپذیری با مستکبرین عالم را بخش دیگر اندیشه امام خمینی دانست و تصریح کرد: این اندیشه ریشه در آیات قرآن و سیره پیامبر و امامان معصوم دارد.

دائمی و نامحدود بودنِ مبارزه با ظلم و استکبار از دیگر مؤلفه‌های استکبارستیزی امام راحل بود که به بیان حجت الاسلام موسوی، از موارد مهم و غیر قابل انکار است، «چرا که خوی استکباریِ زیاده‌خواهان و مستبدان همواره برقرار است.»

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لارستان در ادامه، به مؤلفه‌ی مهمّ تهاجمی و فعال بودنِ مبارزه با استکبار جهانی اشاره و ضمن برشمردن اهمیت آن تأکید کرد: بر همین اساس بود که نظام ما و معمار کبیر انقلاب از شکل‌گیری هسته‌های مقاومت در سراسر جهان به‌ویژه کشورهای اسلامی حمایت کرد.

وی با اشاره به ویژگی «تکلیف‌مداری» در اندیشه‌های سیاسی امام و تأثیر آن در استمرار روند استکبارستیزی، گفت: مبارزه همه جانبه و تمام قوا تا نابودی کامل مستکبرین عالم موضوع بسیار مهمی است که نباید کمرنگ شود و همواره مد نظر مردم و مسئولان نظام باشد.

امام جمعه لار در پایان ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم، دانش‌آموزان و همه مدیران و کارکنان ادارات، تأکید کرد: این حضور محکم شما قطعاً نظام سلطه و استکبار جهانی را بیش از پیش مأیوس خواهد کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان