میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۰ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 286 بازدید

امام جمعه لار: تغییرات اداری در «اداره کل» راه و شهرسازی لارستان منتفی شد

امام جمعه لار: تغییرات اداری در «اداره کل» راه و شهرسازی لارستان منتفی شد

امام جمعه لارستان با ارائه گزارشی از پیگیری های خود در زمینه موضوع تغییرات سازمانی در اداره کل راه و شهرسازی لارستان با برگزاری جلسات با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از معتمدین، گفت: طی تماس نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، موضوع تفکیک و جداسازی در اداره کل راه و شهرسازی کاملا منتفی شده و وضعیت به حالت اولیه خود بازگشته است.

به گزارش میلاد لارستان حجت الاسلام سیدمختار موسوی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر لار با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر لزوم تبیین دستاوردهای آن دوران برای جوانان تأکید کرد و اظهار داشت: دستاوردهای دفاع مقدس و آگاهی دادن در این زمینه به نسلی که جنگ را ندیده است، باعث تحکیم پایه های انقلاب اسلامی در برابر استکبار جهانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه پیروزی در برابر دو ابرقدرت شرق و غرب که در جنگ تحمیلی پشتیبان دشمن بعثی عراق بودند، کار بسیار بزرگی بود که توسط رزمندگان ایران رقم خورد، افزود: آثار این اقدام بزرگ زمانی ملموس تر می شود که می بینیم پس از دوران دفاع مقدس، کشورهای مختلف در اقصی نقاط دنیا با الگوگیری از ایران مقابل ظلم ایستادند.

امام جمعه لارستان تشکیل گروههای مقاومت حزب الله لبنان، حشدالشعبی عراق، جهاد اسلامی فلسطین، انصارالله یمن، فاطمیون افغانستان و غیره را ناشی از تأثیرگذاری ایران اسلامی برشمرد و تصریح کرد: این گروهها طومار ارتش رژیم صهیونیستی، آمریکا، داعش، القاعده و غیره را پیچیدند.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به آغاز سال تحصیلی و مراکز علمی، خطاب به مسئولان آموزش و پرورش خواستار توجه ویژه به مسئله پرورش در کنار آموزش شد و عنوان کرد: اگر به مسئله پرورش در کنار کسب علم توجه نشود در بلندمدت هزینه های زیادی بر کشور تحمیل خواهد شد.

وی یادآور شد: در سال حمایت از کالای ایرانی خانواده ها ضمن توجه به این شعار، فرزندان خود را نسبت به تهیه کالاهای تولید داخل ترغیب کنند و از طرفی نسبت به نیازمندان و محرومان توجه ویژه داشته باشیم.

حجت الاسلام موسوی با هشدار نسبت به نقشه های دشمنان برای محیط علمی همچون دانشگاه ها، تأکید کرد: لازم است مسئولان با حضور در دانشگاهها به قشر جوان دانشجو پاسخگو باشند.

امام جمعه لارستان از حضور پررنگ مردم این شهرستان در برپایی مراسم های باشکوه عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع)، تشکر و تصریح کرد: از هیأت های مذهبی، جوانان، خیرین، وعاظ، مداحان، نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و غیره تقدیر و تشکر می کنیم.

وی با ابراز همدردی با آسیب دیدگان حادثه سقوط تیر برق در مراسم عزاداری سینه زنی، افزود: برای مصدومان آرزوی سلامتی و مرحوم در گذشته طلب رحمت و مغفرت می کنیم.

امام جمعه لارستان با ارائه گزارشی از پیگیری های خود در زمینه موضوع تغییرات سازمانی در اداره کل راه و شهرسازی لارستان با برگزاری جلسات با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از معتمدین، گفت: طی تماس نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، موضوع تفکیک و جداسازی در اداره کل راه و شهرسازی کاملا منتفی شده و وضعیت به حالت اولیه خود بازگشته است.

وی با تقدیر از پیگیری های مردم در موضوعات مختلف، خطاب به شهروندان و دلسوزان، بیان کرد: گاهی وارد کردن فشار بیش از حد به مسئولان خوب نیست چراکه برخی اوقات یک مسئول یک سری اطلاعاتی دارد که نیاز است در زمان مناسب اطلاع رسانی شود تا خدای ناکرده با برملاشدن آن موضوع اثرات سوء در پی داشته باشد.


3 نظر

 1. امراله مهماندوست گفت:

  0

  0

  چرا قرارگاه پلیس راه شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + جهرم + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند + خنج) در شهر لار مرکز شهرستان لارستان که در گوشه ای از جنوب فارس قرار گرفته است بایستی مستقر شده باشد؟
  چرا قرارگاه امداد رسانی هوایی (اورژانس هوایی) شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند + خنج) در شهر لار مرکز شهرستان لارستان و شهر جهرم که در گوشه ای دیگر از جنوب فارس قرار گرفته است بایستی مستقر شده باشد؟
  چرا اداره کل راه و شهرسازی شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند) در شهر لار مرکز شهرستان لارستان که در گوشه ای از جنوب فارس قرار گرفته است بایستی مستقر شده باشد؟
  چرا …
  چرا …
  چرا …
  چرا …

  این که شهر لار مرکز استقرار ادارات کل خدمات رسانی به شهرستان های جنوبی استان فارس می باشد اشتباه است چون از هر طرف فاصله زمینی و هوایی بین شهر خنج تا شهرهای قیر و کارزین + جهرم از مسیر راه جدید دیگ اشکن) + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند حدود ۴۹ کیلومتر تا ۹۹ کیلومتر می باشد و شهر لار و شهر جهرم در گوشه ای از جنوب استان فارس با فاصله ای بیش از دویست کیلومتر قرار گرفته اند. متاسفانه کسانی بر شهرستان های جنوبی استان فارس و استان فارس و کشور ایران حکومت می کنند که آسایش مردم عادی (اکثریت مردم) شهرستان های جنوبی استان فارس برایشان مهم نیست اگر بود به جای شهر لار شهرخنج بایستی به عنوان مرکز برای خدمات رسانی به مردم شهرستان های جنوبی استان فارس قرار می گرفت.

 2. امراله مهماندوست گفت:

  0

  0

  کلاس اول ابتدایی (قبل از انقلاب) بودم که خانم گشاده رو یا زیبا که احتمالا از اهالی شهر لار مرکز شهرستان لارستان یا شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم بودند که خیلی مختصر اما با توجه به قدرت سرکوب حکومت شاهنشاهی حاکم بر کشور ایران احتمالا تمام توان ایشان بوده است اینجانب را با مرحوم امام خمینی و کاری که می خواهد انجام دهد (انقلاب اسلامی) آشنا کردند اما ازاول انقلاب بود که تا کمی قیل ازهم اکنون درشهرهای خنج و کلان شهر شیراز و شهرجدید صدرا بسیجی فعال بوده ام حدود بیش از دو سال داوطلبانه از طرف بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلاامی درخط مقدم دفاع مقدس از جنوبی ترین محور مرزی کشور تا غربی ترین محورمرزی کشور در دفاع مقدس حضوری فعال داشته ام حدود یکسال به عنوان وظیفه ای که صد درصد داوطلبانه بوده از طرف کمیته انقلاب اسلامی درخط مقدم محورهای مرزی جنوب کشور حضوری فعال دردفاع مقدس داشته ام از اول دفاع مقدس تا پایان آن چند باری تا مرز اسارت و شهادت پیش رفته ام اما جانبازی در دفاع مقدس نصیبم شده است با این سابقه طولانی که به شرح فوق در زندگی داشته ام حال می گویم که تمام کارهایی که دولت ایران می گوید برای ایثارگران انجام داده می شود تبلیغاتی دروغین است برای مثال اینجانب اشتغالم در … را مدیون شخص آقای عزیز منصوری هستم نه جانباز بودنم خیلی دوست دارم تا محلی پیدا شود تا موارد دیگری را بنویسم و منتشر شود.

 3. امراله مهماندوست گفت:

  0

  0

  اینجانب از علاقه مندان احداث کانال سراسری برای کشتی رانی از دریای عمان یا خلیج فارس در جنوب کشور ایران تا دریاچه بزرگ خزر در شمال کشور ایران هستم. این پروژه خیلی بزرگی برای کشوربزرگ ایران است که بعد از حدود چهل سال مسئولین جمهوری اسلامی ایران به بزرگی این پروژه رشد نکرده اند و تا زمانی که مسئولین کشور ایران به جای شروع این کار بزرگ به فکر […] کشور ایران باشند این طرح انجام نخواهد پذیرفت.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان