میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 فوریه 2017 ساعت 12:51 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 804 بازدید

امام جمعه لار: حرکت اخیر رییس جمهور امریکا، «نسنجیده» و «توأم با تعصب و کینه» بود

امام جمعه لار: حرکت اخیر رییس جمهور امریکا، «نسنجیده» و «توأم با تعصب و کینه» بود

حجت الاسلام موسوی خرم امام جمعه لار تأکید کرد: حاکمان بحرین باید از سرنوشت دیکتاتورهای دنیا همانند محمدرضا پهلوی درس بگیرند.

به گزارش روابط عمومی دفترامام جمعه لارستان؛ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین موسوی خرم امام جمعه لارستان در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه امروز شهر لار ضمن تبریک میلاد خجسته حضرت زینب کبری (س)، ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشت.

حجت الاسلام موسوی یکی از ویژگی های حضرت زینب را «ولایت‌مداری» دانست و اظهار داشت: تجلی گفتار و رفتار آن حضرت در عاشورا و در سرزمین شام است که در مجالس مختلف ایستاد و خطبه خواند و یزید و یزیدیان را مفتضح کرد و دشمنان اقرار کردند که وقتی ایشان خطبه می خواند مثل این بود که روح علی (ع) در حال خطبه خواندن است.

photo_2017-02-04_00-46-44

وی ضمن اشاره به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر منع ورود ایرانی ها تصریح کرد: این حرکت را نسنجیده، غیر کارشناسانه، توأم با تعصب، کینه و یک حرکت فریب کارانه می نامیم که باعث شد بار دیگر پرده نفاق از چهره مسئولان آمریکا برداشته شود.

این عالم دینی رفتارهای ظالمانه و خصمانه حاکمان بحرین با عالمان و مردمان خود محکوم و تأکید کرد: حاکمان بحرین از سرنوشت دیکتاتورهای دنیا همانند محمدرضا پهلوی درس گیرند و از صبر مردم سوءاستفاده نکنند چرا که این بردباری تا روز قیامت پایدار نخواهد ماند.

امام جمعه لار درادامه با اشاره به آزمایش موشکی اخیر ایران و عکس العمل آمریکا و انگلیس ودیگران گفت: آنها بدانند که ما بنا به دستور صریح قرآن مکلف به تقویت بنیه دفاعی و نظامی خود هستیم و به آنها می گوییم مسئولین و ملت ایران در این موضوع دچار سهل انگاری و مسامحه نخواهند شد.

موسوی درپایان خطبه های نماز جمعه و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و سقوط نظام شاهنشاهی همه مردم ومسئولین را به شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد و اظهار داشت: بدون شک حضور باصلابت مردم در راهپیمایی بار دیگر توطئه در هم تنیده و تارعنکبوتی نظام استکبار را خنثی و ارادتمندان به مکتب اهل بیت و نظام اسلامی را امیدوار خواهد نمود. او افزود: امروز همه فطرت های پاک در دنیا چشمشان به شما مردم ایران است و شما واقعاً الگو برای دنیا و آزدیخواهان دنیا هستید و هرچه شما در این راه ثابت قدم تر باشید دشمنان شما پشتشان بیشتر خواهد لرزید.

گفتنی است دکتر حسن قشقاوی معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه مهمان این هفته نماز جمعه شهر لار بود که بین دو نمازسخنانی بیان نمود.

photo_2017-02-04_00-46-49


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    خدا کنه حرکت متقابل شما هم توام با تعصب و کینه نباشه بلکه همراه با دور اندیش و عقل باشه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان