میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 اکتبر 2014 ساعت 6:09 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 2,005 بازدید

امام جمعه و فرماندار لارستان در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی لارستان شركت كردند

امام جمعه و فرماندار لارستان در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی لارستان شركت كردند

در اولین روز از هفته ناجا مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی لارستان، با حضور علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان، اعضاي شورای تأمین شهرستان، حجت الاسلام و المسلمین سید مجتبی نوربخش امام جمعه لارستان، تعدادی از مسئولین، خانواده های معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان و نیروهای نظامی و انتظامی، عبدالرحیم مقیمی معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان، مدیر کل فرودگاه آیت الله آیت اللهی لارستان، افسران و درجه داران فرماندهی قرارگاه پلیس راه جنوب فارس، روحانیون و جمعی از خیرین و معتمدین در محل ستاد فرماندهی انتظامی لارستان برگزار گردید.

DSC_0038

  در این مراسم ابتدا سرهنگ حسین خلیفه فرماندهی انتظامی لارستان گزارشی از عملکرد یکساله آن یگان را بیان کرد.

وی شعار امسال هفته ناجا را پلیس تلاشی جهادی و کارآمدی و اقتدار عنوان کرد.

فرماندهی انتظامی لارستان به امنیت حاکم در منطقه لارستان اشاره کرد و افزود: طی یکساله اخیر آمار فرماندهی انتظامی لارستان از نظر وقوع سرقت ۷دهم درصد، کشفیات اشیاء سرقتی ۸ دهم درصد، جرائم مواد مخدر ۱۳ درصد و تصادفات ۲ درصد بوده است که جایگاه فرماندهی انتظامی لارستان از نظر کاهش وقوع جرائم را نسبت به کل استان فارس، نشان دهنده امنیت مطلوب و پایدار در منطقه لارستان دانست.

وی ادامه داد: در بحث کشفیات در حوزه کشفیات سوخت قاچاق ، لارستان رتبه دوم و تصادفات منجر به مرگ رتبه چهارم را در بین شهرستان های فارس  دارا می باشد .

سرهنگ خلیفه همچنین از اخذ مجوز پلیس افتخاری در لارستان خبر داد و گفت: در راستای نظم و امنیت اجتماعی مجوز به کارگیری ۴۵ نفر نیروی مرد و ۲۰ نفر نیروی خواهر صادر شده است که به صورت افتخاری با این فرماندهی همکاری خواهند داشت.

در ادامه علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و  رئیس شورای تأمین شهرستان هم  ضمن تبریک هفته ناجا در سخنانی بیان کرد:خدا را شکر در این شهرستان امنیت قابل قبولی حکمفرماست و این به واسطه لطف و عنایت خدای متعال و تلاش و کوشش شبانه روزی نیروهای امنیتی، نظامی، انتظامی، بسیج و قوه قضائیه بوده است. همچنین مردم شریف لارستان که مردمی نجیب هستند نیز در تأمین امنیت منطقه کمک کرده اند و از اول انقلاب تا زمان پیروزی انقلاب و حتی زمان جنگ مردم، سرنوشت جنگ را تعیین کردند و الان هم بایستی به مردم احترام بگذاریم تا وحدت و امنیت خوبی بین مردم و مسئولین و نیروهای مسلح به وجود آید. همچنانکه تاکنون نیز چنین بوده و خواهد بود. نجیب زاده اظهار داشت: هر جا مردم وارد شده اند ما پیروز میدان بوده ایم.

سپس حضرت حجت الاسلام  نوربخش امام جمعه لارستان هم در سخنانی اظهار داشت: سلامتی و امنیت دو مقوله بسیار مهمی است که انسان ها می بایست قدرآن را بدانند.

حجت الاسلام والمسلمین سید مجتبی نوربخش امام جمعه لارستان نیز با تبریک هفته ناجا به همه دلاور مردان نیروی انتظامی در سخنانی اظهار داشت:امروز امنیت در کشور حرف اول را می زند و این به برکت خون مقدس شهدا و جانفشانی های نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران، بخصوص جانبرکفان  نیروی انتظامی است و همه بایستی قدر نعمت امنیت را بدانند.

در پایان از خانواده معظم شهید ساریخانی ، جانباز کریمی، دیگر جانبازان ،اعضا شورای تامین شهرستان،رانندگان نمونه،اتاق اصناف،مدیریت پلیس +۱۰  شهرجدید، رییس دانشگاه علمی کاربردی، شهرداران لار،لطیفی و خور،صنف نمونه و بیش از ۴۰ نفر از افسران و درجه داران نمونه پرسنل ساعی فرماندهی انتظامی لارستان،قرارگاه پلیس راه جنوب فارس و پلیس راهور با لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود ؛تقدیر شد.

همچنین در این مراسم سروان رضایی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ارتقا درجه سرگردی رادریافت نمود.

سپس از سوی معاونت استاندار و فرماندار ویژه لارستان وسپاه ناحیه لارستان نیز از فرماندهی انتظامی لارستان تجلیل به عمل آمد.

قرائت قرآن کریم، اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران، نیایش، اجرای سرود نیروی انتظامی، مراسم پرچم، قرائت فاتحه در جایگاه یادمان شهدا و اهدا خون توسط نیروهای انتظامی شهرستان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

یادآور می شود که بعد از این مراسم یگانهای  موتوری و ترابری فرماندهی انتظامی لارستان در سطح شهر رژه      رفتند.


1 نظر

  1. واقع بین گفت:

    0

    0

    پلیس+۱۰ شهرجدید عملکرد خوبی نداشته و همه مردم سرپا منتظرند دوم یک کاغذ نصب کرده بود که خدمات پلیس +۱۰ فقط اینجاست و شعبه دیگری وجود ندارد!!!! البته با پیگیری این کاغذ برداشته شد .برخوردشون با مردم هم جالب نیست .دستگاه نوبت شمار هم معمولاخاموشه و کار نمی کنه و دوست دارن مردم بگن چقدر شما مهمید!!!تنها کار […] که در سطح شهر از خودش تشکر کرده(صحبت های فرماندار) و از نیروی انتظامی هم تشکر کرده که با اینهمه […] نمونه میشه و نونش تو روغنه.البته دیوار توجیه بلنده .اینکه چرا در شهرجدید به شعبه دیگه مجوز نمیدن هم جای تعجب داره.خلاصه اینکه به اینها میگن […] و……. یکی از کارهای خوب شما گزارش مصور از محل مورد شکایت مردمه.(لطفا با دوربین موبایل طوری نرید که بیرونتون کنند چون اینها از سایه خبرنگار […]

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان