میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 87 بازدید

اماکن ورزشی لارستان با تخفیف در اختیار اصحاب رسانه قرار می گیرد

اماکن ورزشی لارستان با تخفیف در اختیار اصحاب رسانه قرار می گیرد

رئیس ورزش و جوانان لارستان با اشاره به اینکه یكی از اهداف این نهاد خدمت رسان، فراهم كردن شرایط تفریحی و تندرستی برای قشر خبرنگار است، گفت: اماکن ورزشی لارستان با تخفیف ویژه در اختیار اصحاب رسانه و خانواده های آنها قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، محمدحسن طیبی پنج شنبه هفدهم مردادماه ۹۸ در مراسم تجلیل از خبرنگاران و عکاسان فعال عرصه ورزش که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، اظهار داشت: خبرنگاران تجسم امانت، مسئوليت، تعهد، دلسوزی و وجدان بيدار جامعه و تصويرگر زمان خويش هستند و در سلامت فرهنگی و فكری هر جامعه‌ای، نقش به سزایی داشته و در بصیرت بخشی و توسعه اجتماعی منشاء خدمات بزرگی هستند.

وی افزود: بی شک رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات سریع و دقیق اصحاب رسانه است و ما در حوزه ورزش و جوانان  همواره از این ظرفیت در راستای تحقق اهداف عالیه خود بهره برده ایم.

رئیس ورزش و جوانان لارستان تصریح کرد: در مسابقات و برنامه های مختلف این اداره جایگاه ویژه ای را برای خبرنگاران و عکاسان  در نظر خواهیم گرفت تا اصحاب رسانه با خیالی آسوده نسبت به تهیه گزارش اقدام کنند.

طیبی با تاکید بر اینکه درج گزارش های خبری و تصویری هیأت های ورزشی لارستان باید از طریق روابط عمومی اداره ورزش و جوانان صورت گیرد، ابراز داشت: هر گزارشی که از سوی روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان ارسال می شود دارای اعتبار است از این رو خبرنگاران از درج مستقیم گزارش هیأت های ورزشی خودداری کنند.

در پایان رئیس ورزش و جوانان لارستان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خبرنگاران و عکاسان عرصه ورزش تقدیر کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان