میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 ژوئن 2014 ساعت 12:01 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,062 بازدید

اميدوارم كار به تذكر سوم نكشد

پس از دو تذكر جعفرپور به وزير ارشاد

اميدوارم كار به تذكر سوم نكشد

jafarpoor2جمشید جعفر پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، اظهار کرد: امسال سال اقتصاد و فرهنگ با عظم ملی و مدیریت جهادی است، بنابراین باید در حوزه فرهنگ کارهای قابل توجهی انجام شود، اما مشخص نشدن مدیر کل ارشاد اسلامی استان فارس کارهای فرهنگی در فارس را تحت شعاع قرار داده است.

وی با بیان اینکه تصمیم نماینده عالی دولت در فارس به تغییر در حوزه ارشاد است، تصریح کرد: تاکنون ۲ بار به وزیر فرهنگ و ارشاد برای تعیین هرچه سریع‌تر مدیر کل ارشاد استان فارس تذکر داده‌ام.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه ما بخش مهمی از وظیفه دولت را هدایت فرهنگی می‌دانیم، خاطرنشان کرد: استان فارس با داشتن شهرستان‌های فراوان و وسعت زیاد ظرفیت‌های زیادی در زمینه فرهنگی دارد اما از داشتن مسئولان فرهنگی بی‌بهره است.

جعفر پور با بیان اینکه همه مسئولان فرهنگی استان فارس با دادن مشاوره به وزیر ارشاد برای تعیین مدیر کل ارشاد  فارس کمک کرده‌اند،  افزود: ۸ ماه است که وزیر ارشاد در تصمیم‌گیری تعلل می‌کند و این بلاتکلیفی سبب معطلی استان بزرگی هم‌چون فارس شده است.

وی با بیان اینکه علت تذکر بنده به وزیر ارشاد بلاتکلیفی فارس از لحاظ فرهنگی است، گفت: وزیر ارشاد گزینه‌ای را انتخاب کرده که از نظر ایشان گزینه مناسبی است، اما ماه‌هاست که این گزینه در حال مشورت است که آیا سمت مدیر کلی ارشاد فارس را بپذیرد یا نه؟

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار کرد: وظیفه بنده به عنوان تنها نماینده مردم فارس در کمیسیون فرهنگی پیگیری و مطالبه مردم است.

وی با بیان اینکه تاکنون هنرمندان و اهالی حوزه فرهنگ برای تعیین تکلیف شرایط موجود مراجعه‌های زیادی به من داشته‌اند، افزود: وزیر ارشاد دومین تذکر من را دریافت کرده و امیدوارم با سرعت در تصمیم‌گیری کار به تذکر سوم نکشد.


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  در سايت ميلاد انتقاد كردم كه چرا آقاي جعفرپور در ديگر مسائل لارستان اينقدر فشار نمي آورند و از وزيري تاكنون سوالي نكرده اند كه در كمال تعجب ديدم مسئولان سايت ميلاد از طرف نماينده به من جواب دادند!!!!!! اميدوارم شما آفتاب يها ديگه اين كار را نكنيد.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  اگر براي ادارات كل هم اينقدر پافشاري مي كرديد و به چند وزير تذكر مي داديد الان نصيبمان شده بود.

 3. X گفت:

  0

  0

  آقای جعفرپور به جای تذکر سعی کنید گزینه خوبی را معرفی و حمایت کنید.
  با تذکر دادن ها فقط دنبال اسم و رسم پیدا کردن در مطبوعات نباشید !

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان