میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 مارس 2017 ساعت 3:10 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 1,184 بازدید

انتخابات شوراهای شهر و روستا وارد فاز اصلی شد/فردا، آغاز ثبت نام از نامزدها

با انتخاب اعضای اصلی و علی البدل «هیأت اجرایی» در لارستان

انتخابات شوراهای شهر و روستا وارد فاز اصلی شد/فردا، آغاز ثبت نام از نامزدها

با انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیأت اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در لارستان، این انتخابات مهم رسمًا وارد فاز اجرایی شد؛ هرچند که روند اصلی انتخابات شوراها از فردا ۳۰ اسفندماه آغاز می‌شود تا کاندیداهای ورود به پارلمان‌های محلی در شهرها و روستاها به‌تدریج مشخص شوند.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ نشست معتمدان هیأت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در لارستان به ریاست جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و با حضور مسعود راسخی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان و اعضای هیأت نظارت، در محل فرمانداری این شهرستان برگزار و اعضای اصلی و علی البدل هیأت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در لارستان تعیین شدند.

در این نشست ابتدا فرماندار لارستان با بیان اینکه انتخابات همواره تقویت کننده نظام است گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات تقویت کننده نظام و انقلاب بوده و رشد و توسعه و آبادانی کشور را در پی خواهد داشت.

حسنی افزود: رعایت اصل بی‌طرفی و امانتداری باید در اولویت کار هیأت اجرایی باشد و همه وظیفه دارند این مهم را به بهترین شکل رعایت کنند.

وی اظهار داشت: مهمترين كار ما برگزاري انتخابات سالم و پرشور است و همه وظيفه داریم در جهت انجام انتخابات بي نقص تلاش نمايیم و از همه درخواست می کنم که براي حضور پر شور مردم در انتخابات بسترسازی نمايند.

حسنی با بیان اینکه در این برهه از زمان یکی از حساس ترین موضوعات بحث انتخابات است؛ خاطر نشان کرد: شرایط برای برگزاری انتخابات سالم در منطقه لارستان فراهم است و همه تلاش خود را برای برگزاری انتخابات به کار برده تا بستر مناسب برای حضور پرشور مردم در این رویداد ملی مهیا شود.

در پایان این نشست پس از رأی‌گیری بین ۳۰ نفر از معتمدین این شهرستان، اسدالله حقیقی، محمود موغلی، عبدالرسول فاتحی، محمد ابراهیم ایزدی، مسعود راستی لاری، قدرت الله یادگاری فرد، محمدرضا نراقی و احمد آهیخته به عنوان اعضای اصلی و الهام بدیعی، صغری وثوقی، غلامرضا نیکنام، محمد محمودی و ابراهیم نجم الدینی هم به عنوان اعضای علی‌البدل هیأت‌ اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در لارستان انتخاب شدند.

لازم به ذکر است که مطابق قانون انتخابات شوراها، فرماندار و رؤسای ادارات ثبت احوال و آموزش و پرورش شهرستان نیز عضو ثابت اداری هیأت اجرایی هستند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان