میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۱ ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند 4 دیدگاه 637 بازدید

انتقاد از روند طولانی بولوارکشی ورودی شهر لار+ عکس

انتقاد از روند طولانی بولوارکشی ورودی شهر لار

چند هفته است که ورودی شهر لار از سمت جهرم بنا بر آنچه در ظاهر بولوار کشی به نظر می آید توسط شهرداری لار مسدود شده است.

آنطور که عده ای از شهروندان برای سایت آفتاب لارستان نوشته اند علیرغم بسته شدن این مسیر اصلی و مهم اما روند ساخت و ساز بسیار کُند و با حداقل نیروی کار و حتی بعضا متوقف است!

در ادامه نامه ارسالی را بخوانید و عکس های این مسیر را ببینید:

***

سردبیر محترم سایت آفتاب لارستان، لطفا نامه حاضر را که انتقادی به روند کند و سرعت لاک پشتی ساخت و ساز بولوار ورودی شهر لار از سمت جهرم است را منتشر فرمایید. این مسیر چندین هفته است که بسته شده و تمام خودروهای ورودی مجبورند از کمربندی شهرجدید وارد شهرجدید و سپس مجددا به شهرقدیم بازگردند که وقت زیادی را از مردم تلف می کند.

وقتی از نزدیک عملکرد کارگران را بررسی می کنیم متوجه می شویم که حداقل تعداد کارگر با سرعتی بسیار کم مشغول کار هستند و بعضا حتی کار تعطیل شده است. سوالی که ایجاد می شود این است که مگر در این مسیر پروژه ای عظیم درحال ساخت است که اینقدر زمان بر شده است؟! شهرداری لار فقط در حال تک لبه گذاری است که در هرجای دیگر این کار را چند روزه به اتمام می رسانند!

از شهردار محترم که واقعا دلسوز و پرتلاش هستند خواهشمندیم هرچه زودتر بولوار کشی این مسیر پر رفت و آمد را به اتمام رساند و ورودی شهر مجددا باز گردد.

تعدادی از شهروندان لاری


4 نظر

 1. شهرک اندیشه گفت:

  1

  0

  گفتند ورودی طرح دارد – قراره تعریض شود – پارک ساخته شود – زیبا شود – ما که فنی نیستیم یه چیزهایی هم سایت افتاب نوشت و مصاحبه کرد پس چه شد؟ بلوار که من هم بلدم

 2. علي لاري گفت:

  1

  1

  […] فقط ادعادارن ي مشت ادم […] توشوراي شهر […] و…ورودي لاركه ميايي ادم خجالت ميكشه انگارده كوره داري ميرسي بااين همه ادعالااقل يك كاري بكنين به چشم بياداه ونفرين مردم پشت سرتون نباشه لااقل ازچندتاادم باسوادمشورت بگيرين بعدنشه مثل فلكه امام (گپو)فكرنكنم نمونه اش ازنظرطرح ترافيكي تودنياباشه ادم ازهرطرفش ماشين وموتورردميشه كه هركي داره يهو به يك طرفي ميره بس كه ادم باسوادتواين طرح بودن اينجوري دراومده خدايي ازطرف شهرقديم ميايي ميخواي بري طرف دارالرحمه بايدحواست باشه ماشيني كه ازطرف خيابون حوزه ميادببيني كجاميره ميره شهرجديديااونم ميخوادبره جاده دارالرحمه ياميخوادبره شهرجديدازيطرف بايدحواست باشه ماشيني كه داره ازشهرجديدميادنيادبخوادبره خيابون حوزه يابه طرف دارالرحمه اصلا ي وضعيه خدايي دقت كردين ورودي گراش ببين چ خوب شده ياشهرهاي ديگه اشكال نداره شماهم […]

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  شورا ؟کدوم شورا ؟

 4. شهریار از لندن گفت:

  0

  0

  میگه یه لاری تو تهران پیش دوستش از لار خیلی تغریف کرد… یه سال بعد دوستش زنگ میزنه که می خواد بیاد لار و ببینه و میره شیراز که با هم بیان لار… دوست تهرانی.همچنان مشتاق که لار زیبا را هر چه زودتر ببینه… میرسن اول اوز دوست تهرانی میگه به چه شهر قشنگی این حتما لاره؟ دوست لاری میگه این اور هست از بخشهای لار… میرسن اول ورودی گراش دوست تهرانی میگه به چه شهر قشنگی این دیگه لاره؟ دوست لاری میکه نه اینم گراش هست از بخشهای لار… دوست تهرانی میگه پس لار دیگه خیلی دیدن داره… ایوالله… میرسن اول ورودی شهرجدید دوست تهرانی میگه این کدوم بخش لاره؟!!!! دوست لاری میگه این خود لاره…
  هیچوقت هیچ مدیری به فکر زیبایی لار نبوده هیچوقت هم نخواهند بود زیرا که زیبا نمی بیینند …اومدن لندن شاید واسشون سخت باشه و یا اروپا و ممکنه حتی ویزا بهشون ندن به دلایل….
  ولی برن دبی و ببینین لاقل نزدیکه از لار ۴۰ دقیقه فاصله داره ببیند شهرسازی یعنی چی…
  افسوس که این مزرعه را آب گرفته
  دهقان مصیبت زده را خواب گرفته

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان