میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 اکتبر 2014 ساعت 4:25 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,257 بازدید

انجام مطالعات احداث راه آهن لامرد-عسلویه ابلاغ شد

انجام مطالعات احداث راه آهن لامرد-عسلویه ابلاغ شد

پایگاه اطلاع رسانی نماينده مردم لامرد و مهر: بدنبال جلسات و پیگیری های متعدد عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با دکتر نوبخت معاون برنامه ریزی رئیس جمهور و دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی در خصوص احداث راه آهن شیراز-بوشهر- عسلویه- منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامرد، دستور انجام مطالعات این محور صادر شد.

در آخرین پیگیری های این مهم، خادم مردم در خانه ملت با مهندس امینی معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی رایزنی کرد و در نهایت با مساعدت این مقام مسئول و تلاش مدیرکل راه و شهرسازی لارستان، دستور انجام مطالعات این مسیر به گروه مهندسین مشاور پروژه ابلاغ گشت.

گفتنی است مهندس امینی پیش از این در دولت دهم معاون وزیر صنعت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو بود که به دعوت دکتر موسوی طی دو نوبت به شهرستان لامرد سفر کرده و از نزدیک با ظرفیت های عظیم منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامرد آشنا گشته بود.

اضافه می گردد بدلیل اهمیت بسزای پروژه های زیرساختی حمل و نقل و محورهای مواصلاتی، نماینده مردم شهرستانهای لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی وقت و انرژی زیادی را به این حوزه دارای اهمیت اختصاص نموده است. از همین روی تاکنون مسئولین ارشد وزارت راه و شهرسازی سفرهای متعددی به شهرستانهای لامرد و مهر داشته اند و با تامین اعتبار پروژه های مختلف، گامی بلند در راستای اتمام و بهره برداری از این محورهای مواصلاتی برداشته اند. بطوری که علاوه بر دو نوبت سفر مهندس محفوظی معاون تلفیق بودجه وزیر راه و شهرسازی و نیز مهندس میرشفیع معاون راه روستایی این وزارتخانه، هفته گذشته مهندس حسن نیا معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور نیز به این حوزه انتخابیه سفر کرد.

گفتنی است احداث راه آهن شیراز-بوشهر-عسلویه-لامرد، تازه در ابتدای راه قرار دارد و بدیهی است که با فراز و فرودهای فراوانی همراه خواهد بود؛ از همین روی دکتر سید موسی موسوی از مقام عالی وزارت راه و شهرسازی دعوت کرده است تا خود شخصا به شهرستانهای لامرد و مهر سفر کرده و علاوه بر بازدید از پروژه های مختلف راهسازی این حوزه انتخابیه، شرایط برای تسریع در احداث خط آهن لامرد را فراهم کند.

حال باید منتظر ماند و دید آیا ترافیک سنگین کاری وزیر راه و شهرسازی اجازه انجام این سفر را به دکتر آخوندی خواهد داد؟

lavan12


1 نظر

 1. 0

  0

  مبارکشون باشه
  فقط متوجه نشدم چرا بعضی نوشته ها آبی بودند؟
  ————–
  مديريت: نوشته هاي آبي در واقع لينك به صفحاتي هستند كه در آن موضوع اطلاعات بيشتري وجود دارد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان