میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۵:۵۲ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 853 بازدید

انجمن تازه تأسیس «مجاز» جلسات «کنکور پلاس» برگزار کرد + عکس

انجمن تازه تأسیس «مجاز» جلسات «کنکور پلاس» برگزار کرد + عکس

اولین جلسه از سلسله جلسات «کنکور پلاس» با محوریت مباحث آموزشی و انگیزشی در مجتمع آموزشی حضرت قمر بنی هاشم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن «مجاز»؛ در اولین جلسه از سلسله جلسات کنکور پلاس که با حضور عده زیادی از دانش آموزان کنکوری شهر و به همت انجمن مجاز (مشاوران جوان آزمون) برگزار شد، رتبه های برتر کنکور سراسری شهرستان در رشته های مختلف به بیان تجارب خود پرداختند.

در ابتدای جلسه پس از سخنان اولیه مجری، محمد حسین یکه (رتبه ۶۶۱ ریاضی) و زهرا عباس پور (رتبه ۲۹ ریاضی) به بیان سخنانی پیرامون برنامه ریزی آموزشی و اصول مطالعه پرداختند و پس از آنان پارسا فقیهی (رتبه ۱۰۱ ریاضی) مطالبی را درباره روحیات یک کنکوری و مسائل انگیزشی بیان کرد.

در پایان جلسه نیز فقیهی، عباس پور، خانم طاهری (رتبه ۱۷۸ تجربی) و خانم جوادی (رتبه ۳۴۱ انسانی) به سؤالات دانش آموزان حاضر جواب دادند.

لازم به ذکر است که انجمن مجاز با هدف ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای رایگان به دانش آموزان شهرستان توسط عده ای از رتبه های برتر کنکور سراسری ۹۶ پایه گذاری شده است.

علاقه مندان به اطلاع از برنامه های بعدی انجمن مجاز می توانند اخبار این انجمن را از کانال تلگرام این انجمن به نشانی mojazcouncil@ دریافت کرده و یا به صفحه اینستاگرام به آدرس mojazcouncil مراجعه کنند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان