میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 دسامبر 2014 ساعت 12:18 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر 2 دیدگاه 1,719 بازدید

انجمن عکس لارستان دومين هيئت مديره خود را شناخت

با انتخاب عكاسان

انجمن عکس لارستان دومين هيئت مديره خود را شناخت

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان جلسه انتخابات هیئت مدیره انجمن عکس لارستان با حضور سید علی اصغر رفعت حقیقی سرپرست اداره، عکاسان و هنرمندان چهارشنبه ۲۶ آذرماه در تالار فردوسی برگزار شد.

anjomane ax

در اين جلسه رفعت حقیقی با بیان اینکه بسیاری از عکاسان مطرح دنیا، کار خود را با یک دوربین ساده دستی در عبور و مرور از خیابان ها آغاز كرده اند گفت: برگزاری این انتخابات سرآغاز شروع فعالیت های  بیش از پیش عکاسی در لارستان است.

وی افزود: هیئت مدیره انتخاب شده باید به صورت علمی و تخصصی و دور از حواشی بتواند در یک سال پیش رو سطح توانایی اعضا را افزایش دهد.

سرپرست اداره با بیان جمله ای از دیوید جولیان ازعکاسان بنام دنیا که «به دنبال روش و سبكى بروید كه آرام آرام در روحتان بنشیند و چشمانتان را آموزش دهد تا فقط عكس هایى را بگیرد و ببیند كه «شما» مى خواهید» به سخنان خود پایان داد.

همچنین سجاد آریان از اعضاي هیئت مديره اول و رئيس سابق انجمن عكاسي لارستان به ارائه گزارشی در خصوص فعالیت های ۹ ماهه هیئت مديره اول و عضو گیری آن پرداخت.

در ادامه ۱۳ نامزد اين انتخابات يعني عبدالعلی حدادیان، مسلم ابراهیمی، مسعود جعفری نژادان، سیدکامران علوی، رسول یگانه، مجتبی دادآفرید، مهدی ابراری، ساحل حدادیان، مهجبین محرابی، مرضیه شمس، کوکب کاکلی، راحله رهسپاری و ساجده کاظمی لاری  به ارائه سوابق، اهداف و برنامه های آینده خود پرداختند. البته در این جلسه ساحل حدادیان به نفع مهجبین محرابی و مسعود جعفری نژادان به نفع مسلم ابراهیمی از انتخابات کناره گیری کردند.

سپس  رای گیری آغاز و ۵۴ نفر از عکاسان مجاز به شرکت در این انتخابات، رای خود را به صندوق انداختند که پس از قرائت آرا، به ترتیب عبدالعلی حدادیان، مسلم ابراهیمی، رسول یگانه و مهجبین محرابی با اخذ اکثریت آراي شرکت کنندگان به عنوان اعضاي اصلي و كوكب كاكلي و مرضيه شمس به عنوان اعضاي علي البدل هیئت مدیره انجمن عکس لارستان انتخاب شدند.

anjomane ax2

 

 


2 نظر

 1. مروارید.رحیم پور گفت:

  0

  0

  با سلام
  تبریک به همگی
  به امید بهترین ها و شادی و زندگی سبز برا همگی

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  خسته نباشید به آقای سجاد اریان.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان