میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 ژانویه 2020 ساعت 6:08 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 228 بازدید

انجمن کتابخانه های شهر لطیفی تشکیل جلسه داد+ معرفی اعضای جدید انجمن

انجمن کتابخانه های شهر لطیفی تشکیل جلسه داد+ معرفی اعضای جدید انجمن

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی لارستان، نشست انجمن کتابخانه های شهر لطیفی باحضور اعضای جدید این انجمن در محل  بخشداری مرکزی به ریاست علی پیروز برگزار شد.

در این نشست پس از بحث و تبادل نظر پیرامون کتاب و کتابخوانی و لزوم راه اندازی هرچه سریعتر اولین کتابخانه عمومی شهر لطیفی تصمیماتی به شرح ذیل به اتفاق اعضای انجمن به تصویب رسید:

١) مصوب گردید آقای حیدری شهردار شهر لطیفی اقدام لازم برای واگذاری ساختمان جدید کتابخانه واقع در سرای مهربانی به اداره کتابخانه های لارستان انجام دهد. لازم به ذکر است این اولین کتابخانه با شرایط لازم در شهر لطیفی است که به همت شهردار لطیفی با هزینه بالغ بر ٢ میلیارد ریال احداث وآماده بهره برداری برای شهروندان فرهنگ دوست لطیفی گردیده است.

۲) مصوب گردید شهرداری لطیفی نیروی انسانی موقت برای راه اندازی کتابخانه تامین نموده و معتمدیان رئیس کتابخانه های عمومی لارستان اقدام و پیگیری لازم جهت تسریع در افتتاح کتابخانه در دهه فجر ٩٨ انجام دهد.

۳) مصوب گردید اداره آموزش وپرورش و اداره کتابخانه های عمومی لارستان دو برنامه فرهنگی با موضوع کتاب (برنامه قصه گویی برای کودکان و برگزاری مسابقه کتاب با عنوان  دختر خوب پسر خوب) ویژه مقاطع ابتدایی را تا پایان سال جاری در شهر لطیفی اجرایی نمایند.

۴) شهردار لطیفی موافقت نمود یکی از پارکهای محلی شهر لطیفی به نام پارک کتاب نام گذاری و در دهه فجر با حضور مسئولین  افتتاح گردد. در صورت نامگذاری مذکور کلیه فعالیتهای حوزه کتاب و کتابخوانی در شهر لطیفی در این پارک انجام خواهد شد.

۵) مصوب گردید حکم اعضای جدید حقیقی و حقوقی انجمن کتابخانه های شهر لطیفی توسط بخشدار مرکزی صادر و به آنها ابلاغ گردد.

۶) معتمدیان اعلام نمود در صورت تامین قفسه های ایستگاه مطالعه در هرنقطه از شهر لطیفی پس از تایید نسبت به تامین منابع کتاب تا سقف ۲۰۰۰نسخه اقدام خواهد نمود.

در پایان این جلسه اعضای جدید انجمن کتابخانه های شهر لطیفی  معرفی شدند:

١_علی پیروز/ بخشدار مرکزی لارستان/ رییس انجمن

٢_محمدمعتمدیان/ معاون مدیر کل و رییس اداره کتابخانه های لارستان/ رییس دبیرخانه انجمن

٣_  مهدی اسماعیلی/ معاون مدیرکل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان/ عضو حقوقی

۴_مجید حجتی/ سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی لارستان/ عضو حقوقی

۵_ مهدی حیدری/ شهردار لطیفی/ عضوحقوقی

۶-حسین پرویز/ رییس شورای شهر لطیفی/ عضو حقوقی

۷_ نسرین دیابار/ عضوحقیقی

۸_ احمدآهسته/ عضو حقیقی


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان