میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 سپتامبر 2014 ساعت 4:32 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 1,309 بازدید

انجمن گردشگري اوز به زودي تشكيل مي شود

انجمن گردشگري اوز به زودي تشكيل مي شود

ليلا عزيزيان: به بهانه روز جهاني گردشگري و به درخواست شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي كاويان هور اوز، تعدادي از مسئولان، معتمدان و فعالان اجتماعي و فرهنگي بخش اوز براي تشكيل انجمن گردشگري در بخشداري اوز گرد هم آمدند.

در اين جلسه مسئولان ضمن اعلام آمادگي براي تشكيل انجمن از آن به دليل تاثير بر توسعه و پيشرفت منطقه به عنوان ضرورت نام بردند.

وضعيت جغرافيايي و فرهنگي شهر اوز، وجود آثار باستاني، صنايع دستي و آداب و رسوم متمايز اين بخش را به يكي از جاذبه هاي لارستان و جنوب فارس تبديل كرده است.

گفتني است شركت هواپيمايي و جهان گردي كاويان هور اوز به مناسبت روز جهان گردي براي برگزاري تور يك روزه آتشكده كاريان اعلام آمادگي كرده است.


2 نظر

 1. خورشید گفت:

  0

  0

  با سلام لطفا تیتر اصلاح شود ،انجمن میراث فرهنگی بخش اوز بود که در هر بخش با ریاست بخشدار و دبیری ریس اداره میراث لار ،ریس ارشاد ،ریس آموزش وپرورش بخش ،شهردار ،ریس شورای بخش و چهار معتمد به پیشنهاد دبیر وتصویب اعضا تشکیل میشود وسه ماه یکبار تشکیل میشود ،این جلسه نیز دومین جلسه انجمن میراث فرهنگی اوز بود که مصادف با روز جهانگردی شد ،درحال حاضر یک دفتر خدمات مسافرتی دارای بند ب و مجاز در اوز با مدیریت لیلا عزیزیان فعالیت دارد که در زمینه جذب توریست و تور های داخلی و خارجی فعال میباشد .

 2. لیلا(نریمان) گفت:

  0

  0

  با درود
  انجمن میراث فرهنگی بخشداری اوز و انجمن گردشگری به موازات هم و به سوی یک هدف پیش خواهند رفت.حمایت مسئولین منطقه مایه ی مباهات این انجمن نوپا خواهد بود.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان