میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 دسامبر 2019 ساعت 2:27 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 20 دیدگاه 994 بازدید

انصاری فرد: فرودگاه لار را از خاک به افلاک رساندم اما الان سه روز در هفته پرواز ندارد!/ باید مجسه نماینده «بستک» را در لار نصب کرد

انصاری فرد: فرودگاه لار را از خاک به افلاک رساندم اما الان سه روز در هفته پرواز ندارد!/ باید مجسه نماینده «بستک» را در لار نصب کرد

«عنایت الله انصاری فرد» مدیرکل سابق فرودگاه لارستان یکی از افرادی بود که در روز چهارم به عنوان نامزد انتخابات در فرمانداری ویژه لارستان نام نویسی کرد. وی پس از طی مراحل ثبت نام در جمع خبرنگاران ظاهر شد و به سوالات آنان پاسخ داد.

عنایت الله انصاری فرد ضمن معرفی خود گفت: در سال ۱۳۴۹ در خانواده ای متدین و کارگر در شهر قدیم لار متولد شدم، تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در لار سپری کردم، دیپلمم را در رشته ی ریاضی و فیزیک اخذ کردم و لیسانس دانشگاهی ام را در رشته مهندسی هوانوردی با گرایش کارشناسی مراقبت پرواز در دانشکده ی تکنولوژی تهران گذراندم و از بین ۸۰ نفر از دانشجویان توانستم با کسب رتبه ی سوم فارغ التحصیل شوم؛ چون نفر سوم شدم می توانستم انتخاب کنم که در کدام فرودگاه مشغول به کار شوم و از آنجایی که استانم را دوست داشتم، فرودگاه شیراز را انتخاب کردم. در سال ۹۱ توانستم در رشته ای مرتبط به کارم، فوق لیسانس بگیرم. در واقع، امروزه در دنیا، فرودگاه بنگاهی اقتصادی است و من به همین دلیل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی را گرفتم و تجاربم را افزایش دادم.

وی افزود: در سال ۱۳۷۱ ضمن ورود به فرودگاه لارستان متوجه شدم که نواقص این فرودگاه در چه نقاط و حوزه هایی است. به صورتی که از استانداردهای بین المللی کاملا فاصله داشت اما زحمات هیئت امنای فرودگاه و دولت قابل تقدیر بود چون تجهیزاتی را در منطقه ای محروم آورده بودند.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در مدتی که در لارستان بودم هشت مدیریت را گذراندم. ابتدا به عنوان رئیس برج مراقبت پرواز بعد به عنوان رئیس اداره عملیات و بعد به عنوان معاون فرودگاه کار کردم. پس از اینکه به عنوان مدیر فرودگاه انتخاب شدم با توجه به تجاربی که از قبل کسب کرده بودم اصلا برایم قابل قبول نبود که این فرودگاه در شان این شهر است یا بهتر بگویم لیاقت مردم لارستان بیشتر از این بود.

انصاری فرد خاطرنشان کرد: کارم را از سال ۱۳۸۶ آغاز کردم و لطفی که خداوند به من کرد این بود که انتصابم به عنوان مدیر فرودگاه در سال ۱۳۸۷ با سفر مقام معظم رهبری به لارستان مقارن و همزمان شد. و یکی از برکات بزرگی که از رشته خودم در آن سفر توانستم از مقام معظم رهبری بگیرم، مجوز پرواز حج بود.

وی تصریح کرد: در مدت پنج سال با تلاش و پیگیری های شبانه روزی به لطف خدا و دعای مردم و پیگیری های مستمر و کمک فوق العاده و بی دریغ آقای جباری نماینده محترم مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان که معتقدم اگر تندیسی از ایشان در ابتدای فرودگاه لار نگذاریم به ایشان ظلم کرده ایم دست ما را گرفت و ما با قدرت بعد از اداره کل راه و شهرسازی لارستان که در سال ۶۳ انجام شده بود، اولین اداره ای بودیم که توانستیم اداره را به اداره کل تبدیل کنیم و این در تاریخ لارستان ثبت شد و امروز خوشحالم که بعد از سه سال که به لار آمده ام، مردم لارستان قدرشناس اند.

انتقاد نمی کنم، نگرانی ام را می گویم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطرنشان کرد: توانستیم پروازهای خارجی را در حد فرودگاهی بین المللی برقرار کنیم. اکنون هم انتقاد نمی کنم بلکه نگرانی ام را می گویم. امروز وقتی وارد لار شدم و به من گفتند که بعد از رفتن شما، سه روز در فرودگاه لارستان پرواز نداریم ناراحت شدم. امیدوارم مسئولان دست در دست هم دهند و همکاری کنند تا این مشکل حل شود.

عنایت ا… انصاری فرد افزود: از همه ی کسانی که صدایم را می شنوند می خواهم که گله نکنند که انصاری فرد انتقاد کرد چون من نگرانی ام را می گویم و نگرانی ام این است که چرا از فرودگاه های اطراف لارستان روز به روز خبرهای خوش می آید اما امروز که به عنوان مدیرکل سابق وارد لار می شوم به من می گویند سه روز در هفته پرواز وجود ندارد.

مدیر باید شهامت داشته باشد

وی تصریح کرد: مدیر باید شهامت داشته باشد و ریسک را بپذیرد و اگر امروز در فرودگاه لار، دفتر صدور ویزا و نمایندگی وزارت امور خارجه می بینید نتیجه ی مدیریتی جهادی و تلاشی شبانه روزی بود. کسی که احساس می کند مدیریتش ضعیف است، مسئولیت نپذیرد و اگر نیاز به کمک یا مشورت دارند من در خدمتم.

آمده ام که لارستان بزرگ را به جایگاه واقعی اش برسانم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد اهدافش برای شرکت در انتخابات گفت: آمده ام تا با مدیریتی جهادی و با بهره گیری و بهره مندی از جوانان خلاق و نخبه لارستان کاری انقلابی کنم و همچنان که فرودگاه را از خاک به افلاک رساندم، لارستان بزرگ را به جایگاه واقعی اش برسانم.

انصاری فرد در مورد برنامه هایش تصریح کرد: دغدغه بزرگ من در لارستان، با توجه به تجربیاتی که در اداره راه و شهرسازی دارم، بحث راه های منتهی به لار است؛ به عنوان نمونه وقتی اسم جاده لار -جهرم می آید همه به اسم تابوت از آن یاد می کنند.

وی اضافه کرد: دغدغه بعدی، نداشتن صنعت در لارستان است که منتهی به عدم اشتغال زایی در این منطقه شده است. اولویت های بعدی ام در مورد بهداشت، آموزش و ایجاد بانک نخبگان است.

همان انصاری فرد مستقل قدیمی فرودگاه هستم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد جناح سیاسی اش گفت: ضمن احترامی که به اصول گرایان و اصلاح طلبان دارم، همان انصاری فرد مستقل قدیمی فرودگاه هستم و نیرویی جهادی و تحت امر مقام معظم رهبری ام.

انصاری فرد در مورد انتقاداتی که به دکتر جعفرپور در فضای مجازی وجود دارد اظهار کرد: با هیچ کس اختلاف ندارم، مخالف کسی هم نیستم اما به صورت کوتاه می توانم بگویم «آزموده را آزمودن خطاست»!

وی در پاسخ به سوالی در مورد اجماع یا ائتلاف تصریح کرد: تا کنون با هیچ شخصی صحبتی نداشته ام و نخواهم داشت چون معتقدم که مردم لارستان مرا می شناسند، کارنامه ام را دیده اند مگر اینکه مصلحت به نحوی باشد که مردم لارستان بگویند ما تو را قبول نداریم. اما باز هم می گویم که حاضرم به کسانی که در امور حمل و نقل هوایی مشکل دارند مشاوره دهم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان» در مورد نقش نمایندگان لارستان، بستک و بروجرد در اداره کل شدن فرودگاه لار گفت: با صدای بلند گفته ام و باز هم می گویم صد در صد، جناب آقای جباری نماینده محترم مردم شریف بندر لنگه، بستک و پارسیان نقش داشت نه اینکه بقیه نخواستند بکنند بلکه نبودند که بکنند. مرحوم آیت اللهی آقای جباری را به من معرفی کردند و از ایشان خواست که به من کمک کند. من هم مدیری پیگیر بودم که حتی ساعت دو و نیم نصف شب هم آقای جباری را برای پیگیری کارها از خواب بیدار می کردم.

عنایت ا… انصاری فرد در پاسخ به سوالی در مورد اینکه پس از رفتن تان آیا از طرف مدیریت جدید برای مشورت با شما تماس گرفته شده اظهار کرد: خیر، اگر مشورت گرفته بودند که اکنون سه روز در هفته پرواز تعطیل نمی شد.

وی در پایان، در مورد هر یک از موضوعات زیر نظر خود را بیان کرد:

جمشید جعفرپور: آزموده را آزمودن خطاست

نظارت استصوابی: موافقم

احمد جباری: دوست، رفیق، دلسوز، مرد بزرگ

فرودگاه لار: عاشق فرودگاه بودم و هستم

حسن روحانی: خدا کند که در این مدت باقی مانده ریاست جمهوری اش، بتواند با تدبیر بهتر امید به زندگی بیشتری را به مردم برگرداند

سید محمد خاتمی: موقعی که رئیس جمهور بودند، معاون فرودگاه بودم، یک بار هم از نزدیک ایشان را دیده ام، قابل احترام هستند، امیدوارم که وصایای مقام معظم رهبری را جدی تر بگیرند.

FATF: نه

چند همسری: نه، می خواهید کار دست ما دهید؟!

سایت «آفتاب لارستان»: دوستش دارم


20 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  1

  با توجه به حضور دکتر بروجردی شما حق ورود به عرصه انتخابات ندارید

 2. لار. گراش. اوز. خنج=اتحاد گفت:

  0

  0

  جناب مهندس انصاریفرد همه مردم لار می دانند که آقای….. از ترس نماینده شدن شما که الان میبینیم ترسش هم درست بود، از شما حمایت نکرد. من قلبا ایمان دارم با امدن شما مردم طعم شیرین خدمت را بعد از سالها خواهند چشید. و مطمئنم شما اشتغال را به جایی خواهید رساند که اینقدر جوانان لارستانی مهاجرت نکنند و جمعیت این منطقه بر عکس لامرد روز به رور کمتر نشود. مردم لارستان، خنج، گراش اوز هوشیار و بیدار باشید که انصاریفرد بهترین، خالص ترین و صادق ترین نیروی منطقه باشد، عملکرد ایشان در فرودگاه را ببینید پس فرصت سوزی نکنیم.
  پاسخ

 3. امید گفت:

  0

  0

  سلام حرف جناب مهندس حق هست اقای دکتر جعفرپور چون در مراسمی ازش تشکر نکردند کمر به حذف اقای مهندس بست .نماینده لار در حذف مدیران بومی ید طولانی دارد و باید ان دنیا جواب پس دهد که چرا مانع پیشرفت لارستان شد مدیران غیر بومی که اورده همه ته مانده و بدون تجربه انگیزه هستند

 4. سوال گفت:

  0

  0

  هرچند كه زحمات و خدمات شما را كتمان نميكنم اما معطلي ١٤ ساله سالن دوم فرودگاه لار هم از خدمات حضرتعاليست.
  سالن دوم فرودگاه لامرد در سال ٩٣ كلنگ خورده و امروز ٨٦ درصد پيشرفت فيزيكي دارد، يعني طي ٥ سال.

  • پاسخ مطلع از فرودگاه گفت:

   0

   0

   اول تحقيق كنيد كه جناب انصاريفرد چند سال و از چه سالي مدير فرودگاه شده اند
   وسپس ميزان پيشرفت اين پروژه را در زمان ايشان تحقيق كنيد
   از تفاوت حجم پروژه لار و لامرد كه بگذريم ، بايد حواسمان باشد كه اقاي انصاريفرد در تكميل اين پروژه بايد در مقابل سنگ اندازي هاي نماينده هم ايستادگي ميكردند ولي نماينده لامرد مثل كوه پشم مردمش ايستاده و زحمت ميكشد
   آخرش هم ايشان را از لار منتقل كردند تا با به تاخير انداختن يك ساله پروژه سالن اين كار را حاصل تلاش خود جلوه دهند

 5. فرودگاه گفت:

  0

  2

  اینهمه سال کجا بودی الان پیدات شده

  • اينهمه سال! گفت:

   1

   1

   اينهمه سال كه براي لار زحمت كشيدند امثال شما كجا بوديد؟!
   اگر ايشان از لار دور بودند نتيجه حسادت هاي جناب جعفر پور بوده
   وگرنه ايشان خالصانه اماده خدمت به لاد بوده و هستند
   و بنده ب عنوان يكي از كساني كه در مجموعه ايشان كار ميكردم اطلاع كامل دارم كه علت انتقال ايشان از لار و امدن مدير ضعيف و غير بومي ، با پيگيري هاي جعفر پور بوده
   و الان بهترين وقت براي بازگشت به ملت شريف لارستان است
   خدمات جناب انصاريفرد بر هيچ كس پوشيده نيست و فقط كافيست چشم هايتان را باز كنيد تا همه واقعيات را ببينيد
   درود بر مهندس انصاريفرد

  • اول بخون بعد نظر بده گفت:

   1

   0

   به بند اخر سخنان ايشان توجه كنيد
   اگر نماينده فعلي دلسوز مردم بود از ايشان مشورت و كمك ميخواست
   ولي حيف كه فقط درگير منافع شخصي خودش و اطرافيانش است…

 6. ناشناس گفت:

  1

  2

  بعد از شما هیچ پروژه ی جدیدی در فرودگاه لارستان تعریف نشد، هر چی هم افتتاح شد نتیجه بودجه هایی بود که شما گرفتید.

 7. 123 گفت:

  0

  0

  ایشون توسط باند […] قلع و قمع شد…

 8. دلسوز گفت:

  1

  2

  آقای انصاری فرد مرد دلسوزقاطع و پرتلاشی است که خود را در مدیریت فرودگاه نشان داد و میتواند در عرصه نمایندگی مجلس هم لارستان را از فلاکتی که اکنون گریبانش گرفته نجات دهد و به عرش برساند همان کاری که برای فرودگاه لارستان نمود .ایشان میتواند با کمک نخبگان در ارتقاع لارستان تلاش و موفق شود . ایشان نه گارد به لار میآورد نه موجب فلاکت لارستان خواهد شد و حتی جاده لارستان را از حالت جاده مرگ که آنهایی که در هشت سال نمایندگی قادر نبودند کاری کنند و در مجلس چایی میدادند به اتمام برساند . انشاالله که نماینده لارستان بشود

 9. ناشناس گفت:

  3

  0

  واقعا خیلی زحمت کشیدید..مردم […] شما را به مرحوم نخبه فراموش نخواهند کرد که بجای تلاش برای نامگزاری فرودگاه لار به اسم ایشان برای خودشیرینی تمام تلاشتان را کردید تا فرودگاه به اسم آیت الهی نامگزاری شود.مطمینا بخش اعظمی از هواداران مرحوم نخبه که به واسطه خدمات ایشان قدردان این خاندان معظم هستند جواب شما را در انتخابات خواهند داد.البته اگر شورای نگهبان تاییدتان کند

  • غیرلاری گفت:

   0

   3

   دوست عزیز مدافع نخبه اگر نخبه برای شما لاری ها خوب بود برای بخشها جز […] کاری نکرد کاری غیر از[…]نداشت ضمنا شما لاریها آنقدر انحصار طلبید که حق خودتان می دانید که بدون در نظر گرفتن سایر بخشها. هر تصمیمی بگیرید به چه حقی باید نام فرودگاه که متعلق است به کل لارستان است مسمی به نام نخبه شودآن هم به جای نام تابناک مرحوم آیت الله العظمی آیت اللهی

  • همشهری از لار گفت:

   0

   0

   تنها نکته ای که در سخنان دوست غیر لاریمان بوی وحدت می داد این بود که فرودگاه متعلق است به کل لارستان

 10. یک دوست گفت:

  0

  0

  فردی هستی که در پست خودت خوب کار کردی ولی نمایندگی غیر از این پست هاست. نماینده با شما نساخت و نتیجه اش هم مردم دیدند که نماینده اشتباه کرد ه است.
  بهتر نیست کوپن خودت را در این دوره نسوزانی.
  هنوز وقت برای اینگونه خدمت کردن داری. لذا توصیه می شود که ایندوره با یکی از کاندیدا بجز نماینده فعلی ائتلاف کنی.

 11. ناشناس گفت:

  1

  3

  آقای انصاری فرد از توان مدیریتی بالایی بر خوددار اند ومی توانند در مد یریت های مختلف مثمر ثمر باشند

 12. ناشناس گفت:

  1

  2

  اخه انسان عاقل به تو چی بگم؟ یه ذره تحقیق کنید بعد حق الناس و آبروی مردم رو ببرید. مگه فرودگاه ملک پدر مهندس بوده که دلش بکشه چه اسمی روش بذاره؟ نام فرودگاه اگر مزین به نام مقدس آیت اللهی شد نظر جمعی بالغ بر صد نفر بود. شمام حق ندارید نماینده یه خاندان باشید و از جانب بقیه سحن بگید. زنده باد انصاری فرد مرد روزهای سخت لارستان. با تشکر

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   معلومه خیلی از بیت آغا بهت ماسیده که اینجوری حمایتش میکنی.شاید هم از خود خانواده اش هستی.تقدس کیلویی چند؟امثال تو که بیخودی آدمها رو مقدس و در حد پیغمبر بزرگ میکنن عامل عقب ماندگی جوامع داغونی مثل لار هستن

 13. ناشناس گفت:

  2

  2

  روزی که مهندس انصاریفرد فرودگاه رو تحویل گرفت حتی برای خرید یه سطل زباله باید از شیراز اجازه میگرفتن، اما ایشان فرودگاه رو اداره کل و از فارس مستقل و مستقیما زیر نظر تهران بردند. یه عده در لار دیدن دیگه ایشان خیلی داره بزرگ میشه و براشون خطر ساز ممکنه باشه و خیلی ناجوانمردانه حذفش کردند. اما نمایندگی مجلس به جرات میتونم بگم برازنده ایشان هست تنها کسیه که حق مردم لار رو از حلقوم شیراز و تهران در میاره. مردم لار و گراش و اوز و خنج یا الله شروع کنید برای حمایت جهادی از مهندس انصاریفرد

 14. ناشناس گفت:

  1

  2

  درود بر مهندس انصاری فرد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان