میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲:۱۸ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 658 بازدید

انصاری لاری: «کیش»، نماد کالای ایرانی در عرصه گردشگری است/ برای جذب گردشگر نیازمند تسامح و تساهل هستیم

انصاری لاری: «کیش»، نماد کالای ایرانی در عرصه گردشگری است/ برای جذب گردشگر نیازمند تسامح و تساهل هستیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به نامگذاری امسال، از مسئولان و فعالان عرصه های مختلف خواست از جزیره کیش به عنوان یک کالای ایرانی برای توسعه گردشگری ورونق اقتصادی کشور حمایت کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر انصاری لاری در هفتاد و هشتمین جلسه شورای اداری کیش با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان سال حمایت از کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی گفت: شرایط اقتصادی ما ایجاب می کند که با تمام وجود از کالای ایرانی حمایت کنیم. امروز همه کشور متاثر از شعار «حمایت از کالای ایرانی»است و ما نیز درمناطق آزاد به ویژه  منطقه آزاد کیش وظیفه داریم که برای تحقق این شعار اساسی وکلیدی درحوزه اقتصاد ملی تلاش کنیم.

انصاری لاری ابراز امیدواری کرد تجربه های به  دست آمده در نوروز ۹۷ مقدمه ای برای اصلاح و پیشرفت خدمات گردشگری در جزیره کیش باشد.

مدیر عامل منطقه آزاد کیش حمایت از کالای ایرانی در عرصه گردشگری را جذب سالانه ۱۰ تا ۲۰ درصد از گردشگرانی اعلام کرد که مقصد سفرشان کشورهای اطراف است. انصاری لاری تأکید کرد: ما جزیره کیش را به عنوان یک کالای برتر ایرانی می دانیم. اگر قرار است درکشور کالای ایرانی تولید شود باید روز به روز کیفیت شان بیشتر شود وتاکید مقام معظم رهبری نیز بر حمایت از تولیدات باکیفیت است تا مورد توجه واستقبال مردم و دریک چرخه عرضه وتقاضا قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: همه ما می دانیم که کالای برتر ایرانی باید مورد حمایت قرار گیرد اما گاهی در ذهن وسخن برخی مسئولان شاهد یک سوء تفاهم نسبت به کل مناطق آزاد وبعضی اوقات به صورت خاص نسبت به جزیره کیش هستیم. یکی از وظایف ما درسال جدید تلاش برای زدودن این سوء تفاهم وسوء ظن است و یکی از وظایف جدی ما عرضه این کالای برتر با کیفیت بهتر است.

وی با بیان اینکه ۱۲ میلیون نفر در سال ۹۶ به سفرخارجی رفته اند، گفت: ۹۵ درصد ازین جمعیت برای تفریح سفرکرده اند واز این آمار ۹۰ درصد به کشورهای امارات وترکیه رفته اند. اگر ما بتوانیم ۲۰ درصد از این آمار را جذب بکنیم کاری کرده ایم. اگر در رقابت با دیگر شهرهای کشور خودمان گردشگرمقاصد داخلی را جذب کنیم کاری نکرده ایم بلکه یک رقابت داخلی روی داده که کمکی به اقتصاد کشور و حمایت از کالای ایرانی نکرده ایم.

وی تاکید کرد: درهمه حوزه ها نیازمند یک نوع تسامح وتساهل هستیم اگر درحوزه اقتصاد سرمایه گذاران ما از پرداخت مالیات معاف هستند باید درحوزه فرهنگی واجتماعی هم ضمن حفظ اصول اسلام و موازین شرعی قائل به نوعی تسامح وتساهل باشیم. اگر قراراست همین برخوردی که درهمه جاهست درکیش هم داشته باشیم چطور می توانیم مردم کشورمان را از سفر به امارات وترکیه منصرف بکنیم و به کیش بیاوریم. آیا رفتن این مردم به کشورهای همسایه آسیب اقتصادی، فرهنگی واجتماعی بیشتری درپی دارد یا سفر آنها به کیش حتی با پذیرفتن نوعی تسامح وتساهل که باید دررفتارهای اجتماعی، اقتصادی وفرهنگی داشته باشیم.


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای انصاری منظورشما ازتسامح وتساهل چیست ازادی ازاین بیشتروضعیت مملکت طوری است که حجابی که درکارنیست شفاف اعلام فرماییددردبی وترکیه کاملا مرزهابرداشته شده است شاید نظرشمااین است که کیش تبدیل به رامسرزمان پهلوی شود

  • رامین گفت:

   0

   0

   جناب اقای انصاری بهتر است تسامح و تساهل را از خانواده خودشان شروع کنند تا مردم بدانند منظورشان چیست . ما که واقعا نمیدانیم

 2. متین گفت:

  0

  0

  سلام, جناب آقای دکتر ابراهیم انصاری فرمودن با تسامح و تساهل توریست و گردشگر به جزیره کیش جذب کنیم تا مردم بجای ترکیه کیش را ترجیح دهند ما نمیدانیم منظور اقای انصاری لاری چیست پیشنهاد میکنم که در عمل از خانواده خودشان شروع کنند تا مردم بدانند منظور دکتر چیست

 3. علی گفت:

  0

  0

  دورد به اقای دکتر به امید روزی که ایرانی ازاد و بی ریا داشته باشیم که مسلمانان واقعی و متدینی همچون شما از کسانی که این چنین از فقر فرهنگی و فکری رنج می برند و این چنین سخن می رانند از امثال شما تمیز داده شوند گرچه صاحبان اندیشه و تدین قدرت این تمیز دادن را دارند .. حال انکه امثال این طرز فکرها هستند که در پشت پرده خودشان و خانوادشان مستعد فساد ناشی از ازادی اسلام هستند چون اصولا دین ندارند که چنین سخن می رانند .

 4. سلام گفت:

  0

  0

  آقایی که گفتی تسامح و تساهل را از خانواده خودت شروع کن .. می دونستی پیامبر هم زمان حکومتش حجاب را توصیه کرد به پاکدامنان ولی اجبار نکرد .. تسامح و تساهل از جمله مفاهیم کلیدی مهم دین اسلام است که بزرگان زیادی بر روی این موضوع کار و تحقیق کردند شما هم بهتره اندکی مطالعه کنی …

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان