میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲:۲۰ ق.ظ سرویس:شهر و شهروند 2 دیدگاه 864 بازدید

اهالی فوتبال لار با «توپ پُر» به شورای شهر رفتند

اهالی فوتبال لار با «توپ پُر» به شورای شهر رفتند

اعضای هیات فوتبال لارستان به همراه جمعی از پیشکسوتان این رشته ورزشی در جلسه شورای اسلامی شهر لار حضور یافتند تا به بررسی مسائل مرتبط با ورزش بویژه فوتبال بپردازند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار در ابتدا طارمی زاده رئیس هیئت فوتبال لارستان ضمن معرفی حاضرین در جلسه به مشکلات فوتبال از جمله رکود بی سابقه این ورزش در لار و لارستان، وضعیت استادیوم ها و نیاز به سامان دادن آنها اشاره کرد و کمک و مساعدت شهرداری و شورا را در این زمینه خواستار شد.

تعدادی از پیشکسوتان، مربیان و فعالان عرصه فوتبال لارستان ضمن صحبت های کوتاه، به موارد مهمی همچون نیاز جوانان به فضا و امکانات ورزشی، وضعیت بد مالی تیم های فوتبال در شهرستان، لزوم توجیه مردم و خیرین برای ورود جدی تر به عرصه ساخت مکان های ورزشی، توجه ویژه به درآمدزایی در فوتبال، هدایت مردم به ورزش برای پیشگیری از برخی آسیب های اجتماعی، و ضرورت بودجه بندی و هزینه کرد مناسب برای تیم های رده های مختلف سنی اشاره کردند و خواستار نشست هم اندیشی با حضور دیگر مسئولان شهرستان شدند.

پس از سخنان اهالی فوتبال، رحیم بیژنی نائب رئیس شورا ضمن تقدیر و تشکر از حاضران در جلسه در تلاشهای صورت پذیرفته، موفقیت ورزشکاران عرصه های مختلف لارستان را آرزو کرد.

عبداله محبی رئیس شورا نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور ورزشکاران در شورا، صحبت های شفاف و صادقانه آنان را ستود و گفت بسیاری از معضلات اجتماعی و ناهنجاری ها ناشی از دوری مردم و جوانان از ورزش است. وی همچنین بر رعایت اخلاق اسلامی و فرهنگ پهلوانی در محیط های ورزشی به ویژه عرصه فوتبال تاکید کرد.

در پایان ضمن اهدای لوح یادبود به اعضای شورا؛ مقرر شد درخواستهای هیئت فوتبال و پیشکسوتان این عرصه بصورت کتبی به شورا ارائه شده و همچنین جلسه مشترکی با حضور نماینده مجلس، امام جمعه، فرماندار و شورا به منظور رسیدگی به مشکلات برگزار شود.


2 نظر

 1. شهروند گفت:

  0

  0

  چرا همه فکر میکنن تو هر قسمتی از شهر که از لحاظ مالی میلنگیم باید شهرداری پول بده. بابا جان. عزیزان دل ورزشکار. فرهنگی؛ ورزش و فرهنگ خودش متولی داره. اداره ارشاد چکارست. اداره ورزش وظیفش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

 2. مخاطب گفت:

  0

  0

  جناب شهروند, عزیزم دقت کن- اداره ارشاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!بد نبود از اداره قند و شکر هم اسمی میاوردی

  یه سوال از شما داشتم از روابط عمومی محترم شهرداری لار- میشه واسم توضیح بدین اونایی که با توپ پر تشریف اوردن خدمت اعضای محترم چطوری اخرش همه چیز با خوبی و خوشی تموم شده و کار به اهدا لوح یادبود و تقدیر و از این چرت و پرتا رسیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  مدیر مسئول محترم و عزیز و دوست داشتنی سایت خوب افتاب شما دیگه چرا اوکی میکنی این اخبار رو؟؟؟؟/

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان