میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 فوریه 2017 ساعت 1:30 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 673 بازدید

اورژانس هوایی لارستان تا یکی دو روز آینده آغاز به‌کار می‌کند

جعفرپور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن لار:

بر خلاف تبلیغات بیهوده برخی دشمنان، ایران قدرت اول منطقه است/ اورژانس هوایی تا یکی دو روز آینده آغاز به‌کار می‌کند

آفتاب لارستان: راهپیمایی ۲۲ بهمن و سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در لار، بر اساس برنامه هر ساله، صبح امروز از میدان پیروزی شهر قدیم آغاز شد و پس از عبور از خیابان ساحلی، با رسیدن به خیابان مدرس بر تراکم جمعیت افزوده شد.

ابتدا زمزمه‌هایی مبنی بر این بود که محل تجمع و پایان راهپیمایی، میدان مدرس باشد، اما راهپیمایان تا حسینیه اعظم به رسم هر ساله تظاهرات کردند؛ در پایان هم پیش از خوانده شدن قطعنامه، نماینده مردم در مجلس به بیان سخنانی پرداخت.

دکتر جمشید جعفرپور بیشتر سخنان خود را به مسائل سیاسی بین المللی و منطقه‌ای اختصاص داد و تنها دقایقی از پایان صحبت‌هایش در مورد فعالیت‌ها و پیگیری‌های انجام شده برای برخی پروژه‌های منطقه بود. وی با تأکید بر اینکه هم‌اکنون انبارهای ما مملو از موشک است، از رئیس جمهور جدید آمریکا خواست دست از اقدامات خصمانه و ماجراجویی خود بردارد، در غیر این صورت پایگاه نظامی آمریکا در بحرین و همچنین تل‌آویو را به پُشته‌ای از کشته‌ها تبدیل خواهیم کرد.

photo_2017-02-10_13-20-04

نماینده لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، ضمن دعوت از مردم برای بی‌توجهی به بوق‌های تبلیغاتی دشمنان، ایران را قدرت اول منطقه خواند و تصریح کرد: در جبهه سوریه و عراق پیروز شدیم و دشمن را به زانو نشاندیم و به امید خدا بوی پیروزی از یمن هم می‌آید. وی در ادامه، وحدت و انسجام در میان مسئولان شهرستان طی ۹ ماه گذشته  (از زمان حضورش در مجلس) را بسیار خوب توصیف کرد و افزود: هرجا وحدت و همدلی باشد، کارها به خوبی پیش می‌رود.

جعفرپور با اشاره به پیگیری‌ها و نامه‌نگاری‌های مستمر برای استقرار اورژانس هوایی در لارستان، خاطرنشان کرد: به لطف خدا همه کارها انجام شده و تا یکی دو روز آینده بالگرد در منطقه مورد نظر مستقر خواهد شد. وی به پروژه‌های «راه» هم اشاره‌ی کوتاهی کرد و گفت: خودتان در مسیرهای مختلف اطراف لار می‌بینید که چقدر کارها با پیشرفت روبه‌رو بوده است.

پس از سخنان نماینده مردم، قطعنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال خوانده شد و سپس تظاهرات کنندگان به سمت مسجد جامع لار برای نماز جمعه حرکت کردند. گزارش تصویری مراسم امروز که تا حدی پرشورتر و پرجمعیت‌تر از سال‌های پیش به نظر می‌رسید، تا ساعتی دیگر در همین وبسایت منتشر خواهد شد.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان