میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۷:۲۶ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 3 دیدگاه 1,161 بازدید

«اورژانس هوایی» لارستان رسماً آغاز به‌کار کرد

با استقرار یک فروند بالگرد در دانشکده پرستاری

«اورژانس هوایی» لارستان رسماً آغاز به‌کار کرد

میلاد لارستان: رئیس مرکز مدیریت فوریت های پزشکی و اورژانس لارستان گفت: با استقرار بالگرد، اورژانس هوایی کار خود را به طور رسمی در لارستان آغاز کرد.

photo_2017-02-18_19-23-42

ظهر شنبه ۳۰ بهمن ماه ۹۵ یک فروند بالگرد اورژانس هوایی با استقبال رئیس دانشکده علوم پزشکی و همچنین اورژانس لارستان با استقرار در زمین چمن دانشکده پرستاری و مامائی حضرت زینب(س) شهر لار کار خود را به طور رسمی آغاز کرد.

در حاشیه این مراسم، رئیس مرکز مدیریت فوریت های پزشکی و اورژانس لارستان در گفت و گو با خبرنگار میلاد لارستان با ابراز خرسندی از استقرار این بالگرد در این شهرستان، گفت: خوشبختانه با پیگیری های مجدانه رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار ویژه لارستان این اتفاق مهم به عمل تبدیل شد.

مسعود حاجی رجبی با اشاره به اینکه این هلی کوپتر ساخت کشور فرانسه و متعلق به شرکت «هلی کوپتری ایران» است، افزود: این نوع بالگرد دارای ایمنی و استاندارد بین المللی است که به صورت دائم جهت عملیات های امدادی در زمین چمن دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) شهر لار استقرار یافته است.

وی با بیان اینکه این بالگرد خدمات پیش و بین بیمارستانی را به بیماران خواهد داد، تصریح کرد: این هلی کوپتر برای انجام مأموریت پرواز پس از اخذ مجوز از ریاست مرکز مدیریت و واحد ارتباطات با توجه به شرایط جوی و مطابق با دستورالعمل کشوری شرایط اعزام را پیدا می کند.


3 نظر

 1. درود بر لارستان کبیر گفت:

  0

  0

  درود بر لارستان کبیر.درود بر ملت و سرزمین لارستان کبیر.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   درود بر اون ملت کبیری که خودروهای استاندارد و محکم و ایمن تولید می کنه و آمار تصادفات جاده ایش سر به فلک نمی کشه

 2. دلسوز گفت:

  0

  0

  ببخشيد مرکز جوابگويي و پاسخگويي به حوادث زدگان در لار هست يا شيراز

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان