میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 دسامبر 2014 ساعت 4:48 ب.ظ سرویس:اجتماعی, فرهنگ و هنر 4 دیدگاه 2,232 بازدید

«اوز» صاحب نمايندگي اداره ارشاد و ميراث فرهنگي شد+ بيانيه خانه فرهنگ اوز

Untitled-1سايت جمشيد جعفرپور خبر داد:

«اوز» صاحب نمايندگي اداره ارشاد و ميراث فرهنگي شد+ بيانيه خانه فرهنگ اوز

سايت اختصاصي نماينده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس امروز ۲۴ آذر از اخذ مجوز تاسيس نمايندگي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و نمايندگي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خبر داد. (اينجا)

اين خبر را جمشيد جعفرپور در حاشيه بازديد فراهاني رئيس دانشگاه پيام نور كشور از دانشگاه اوز اعلام كرد و آن را خبري خوش براي مردم فرهنگ دوست اوز توصيف كرد.

در همين باره روابط عمومي خانه فرهنگ اوز نيز تقديرنامه اي منتشر كرده است كه در ادامه مي آيد:

***

افتخار داريم يك خبر ويژه و آن هم «ايجاد نمايندگي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي» و «نمايندگي اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري» در اوز را به اطلاع همشهريان گرامي برسانيم.

* با همكاري اقاي نجيب زاده معاون استاندار و فرماندار محترم لارستان و با همكاري و پيگيري دكتر جعفرپور، نماينده محترم مردم لارستان و خنج و گراش در مجلس شوراي اسلامي كه نقش بسزايي در به نتيجه رسيدن اين مهم داشتند و به علاوه تلاش مجدانه دكتر مريدي مدير كل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان فارس و دكتر اميري مديركل محترم سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري فارس و بخشدار محترم اوز (جناب آتش فراز) و امام جمعه محترم اوز (حاج شيخ عبدالعزيز قاضي زاده) و شهردامحترم اوز (مهندس خادمپور)، شوراي شهر اوز و همراهي همه هنرمندان شهر اوز و ياران موزه مردم شناسي اوز در جمع آوري طومار و درخواست و ملاقات با مراجع مربوطه با پي گيري هاي صورت گرفته توسط مهندس شريف بازرگاني (مسئول موزه مردم شناسي اوز) و مسئولين خانه فرهنگ به خصوص خانم فروغ هاشمي (مدير خانه فرهنگ اوز) و انجمن هاي خانه فرهنگ در جلسه اي كه امروز ۲۴ آذر ۹۳ در دانشگاه پيام نور اوز برگزار گرديد  دكتر جعفرپور خبر تصويب قطعي ايجاد نمايندگي دو اداره ذكر شده را با تاييد دكتر جنتي  وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي و دكتر سلطاني فر (ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري) را اعلام كرده و به همه مردم هنردوست و فرهنگ دوست اوز تبريك گفتند.

* خانه فرهنگ اوز به عنوان نماينده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي در شهر اوز اين اتفاق مهم را به همه مردم تبريك گفته و به صورت جدي پي گير مسائل اداري و تحقق نهايي خواهد بود.

با سپاس/ روابط عمومي خانه فرهنگ اوز

 


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  آفرین به دکتر جعفرپور. کار بسیار استراتژیکی بود.

 2. اوز گفت:

  0

  0

  بسیار خوب است.به نظر من باید اوز شهرستان شود و واقعا حق این شهر هست.گراش با این وضعیت شهرستان شده و اوز هم باید بشود.این کار دکتر جعفرپور هم بسیار خوب و پسندیده است.

 3. لاری گفت:

  0

  0

  این حق مردم و علی الخصوص شهر اوز که قدمت ان به قبل از ظهور اسلام می رسد

 4. حق خواه گفت:

  0

  0

  اميدوارم اين اخبًار عملياتي شود حق اوز بسيار ضايع شده است چرا با وجود دستور كتبي وشفايي رييس جمهور شهرستان شدن اوز عملياتي نشد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان