میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 ژانویه 2015 ساعت 11:29 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 642 بازدید

اولين جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولان اوز برگزار شد

2000اولين جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولان اوز برگزار شد

احمد خضري/ اوز: براى اولين بار به دعوت بخشدارى اوز جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولان در شامگاه سه شنبه۲۳ دي ماه ۹۳ درتالار الزهرا(س) با حضور گروهي از مردم و مسئولان بر گزار شد.

در اين جلسه كه فروغ هاشمي مجرى بود پس از تلاوت قران توسط مسئول آبفا و نواختن سرود جمهورى اسلامي، راهپيما مسئول سياسي و انتظامي بخشدارى با اعلام اينكه مدت جلسه ٢ ساعت خواهد بود گفت: از ٢٨ اداره و ارگان موجود در اوز دعوت شده است.

سپس محمد حسين آتش فراز طي سخنان كوتاهي گفت: مسئوليت پذيري بسيار مهم است و مردم نيز مطالباتي دارند كه مسئولان بايد پاسخگو باشند و از مسئولان تقاضا كرد براي پاسخگويي به روي سن بيايند كه مقتدرى مسئول دانشگاه پيام نور، عبدالعزيز خضرى مسئول دانشگاه آزاد اسلامي، محمد رضا عرفاني مسئول دانشكده بهداشت، ستوان جوكار از نيروي انتظامي، رشيدى از هلال احمر، حسيني از اداره ورزش وجوانان، محبي از شوراي شهر و حل اختلاف، شريفي از اداره اوقاف، رضايي از آموزش وپرورش، مرادپور از دارايي، راستگو از برق، مصدقي از آبفا، زماني از گاز، مساح از بهداشت، دکتر دانشی از درمانگاه (۱)، خادمپور از شهرداري، احتشامي از راهنمايي و رانندگي، معصوم زادگان از اصناف و آتش فراز بخشدار اوز در جایگاه مسئولان قرار گرفتند.

1000بيشترين پرسش با ١٤ سوال از اوقاف وكمترين بايك سوال از پيام نور، ورزش و دارايي و درمانگاه  بود. بعد از اوقاف ادارات شهردارى با ١٢ سوال، بخشدارى با ١٠ سوال و برق ، گاز و آموزش و پرورش با ٦سوال در رده بعدى بودند.

مجرى اعلام كرد كه جمعا ١٤٦ سوال به دستم رسيده كه ٩٠ سوال خوانده شد. دربين پرسشها بعضا از ادارات آموزش وپرورش، شهردارى، شورا، راهنمايي و رانندگي و آبفا تشكر و از اوقاف و برق گله مند بودند. عدم استقبال مناسب از اين جلسه با وجود تبليغات گسترده موجب انتقاد بخشدار و سخنگوى شورا شد.

اين جلسه با نيم ساعت تاخير يعني ساعت ٢٠ آغاز و در ساعت ۲۲/۳۰ پايان يافت. گفتني است در دقایق پایانی، جلسه حالت مناظره مسئولان به خود گرفت.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان