میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۰۸ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 372 بازدید

اولین آیین دانش‌آموختگی دانشجویان مجتمع آموزش عالی لارستان برگزار شد+گزارش تصویری

اولین آیین دانش‌آموختگی دانشجویان مجتمع آموزش عالی لارستان برگزار شد+گزارش تصویری

اولین آیین دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه دولتی لار ویژه ورودی‌های ۹۲ و ۹۳ چهاردهم تیرماه با حضور مسئولین شهرستان، رئیس و کارکنان دانشگاه و خانواده‌های دانش‌آموختگان در تالار وحدت برگزار شد.

در ابتدای این برنامه پس از پخش سرود ملی و لارستان قومیت های مختلف در دانشگاه با اجرای کلیپ معرفی شدند. پس از آن ریاست دانشگاه دکتر طاهری، عضو هیات علمی دانشگاه، دکتر رخگیره و مسلم ابراهیمی به عنوان کار آفرین لاری سخنانی را ارائه نمودند.

تقدیر از رتبه های برتر، اهدای تندیس به دانش آموختگان، طنز ارتباط با مریخ و افتتاح واحد مریخ در دانشگاه، گرفتن عکس دانشجویی، پخش کلیپ های مختلف، برش کیک فارغ التحصیلی توسط زوج دانشجو، پذیرایی به صرف شام در سفره خانه سنتی هزار و یک شب از دیگر برنامه های این مراسم بود.


1 نظر

  1. محمد صادق گفت:

    0

    0

    باسلام واظهار خوشوقتی از برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان وآرزوی توفیق روز افزون برای کادر آموزشی علی الخصوص ریاست محترم آن جناب آقای دکتر طاهری .جای خالی جناب آقای دکتر باقری اولین ریاست مرکز که زحمات زیادی برای راه اندازی و مدیریت مرکز کشیدند و جنابان آقایان دکتر جعفرپور ودکتر غریبی که یاور و پشتیبان موثری برای تاسیس و ارتقا بودنددرمراسم وعکسها مشهود بود امیدوارم درجلسه ازآنان قدردانی شده باشد و تنها مشغله کاری علت عدم حضورشان بوده باشد برای همه دست اندکاران آرزوی توفیق روزافزون دارم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان