میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 اکتبر 2020 ساعت 4:25 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 205 بازدید

اولین استودیوی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در لار افتتاح شد

اولین استودیوی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در لار افتتاح شد

به گزارش آفتاب لارستان، اولین استودیوی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، در طبقه دوم مجتمع تجاری هلال لار افتتاح شد.

سعید اسماعیل‌زاده، مسئول این استودیو در گفت‌وگو با آفتاب لارستان اظهار کرد: این اولین استودیوی صنعتی و تبلیغاتی است که به صورت رسمی در لار افتتاح می شود و قرار است به صورت آتلیه‌ای کار کند.

وی خاطرنشان کرد: تفاوتی که در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی با عکاسی عروس و داماد، عکاسی فشن و… وجود دارد این است که این نوع عکاسی، کاملا به صورت اختصاصی، به تبلیغات و عکاسی محصولات می پردازد.

مسئول استودیوی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی لار تصریح کرد: ما این کار را شروع کرده ایم و امیدواریم از این طریق بتوانیم در مورد عکاسی تبلیغاتی فرهنگ‌سازی کنیم، از آنجایی در لار همه فکر می‌کنند چون موبایل دارند خودشان می‌توانند عکس بگیرند و هر عکسی از کارها و محصولات شان بگیرند؛ در واقع، این به یک بحث تخصصی در مورد شناخت تمام چیزهایی که قرار است به صورت تبلیغات و پروژه ای برای مشتری و عموم جامعه استفاده شود برمی‌گردد.

اسماعیل زاده افزود: این علم (عکاسی تبلیغاتی و صنعتی)، شناخت و نیاز جامعه است که چه عکسی با چه سبکی، در چه حالت‌های نوری و… گرفته شود؛ این کار با عکاسی عروس و داماد که روتوش و ژست دارد کاملا متفاوت می‌شود؛ در واقع، این نوع عکاسی، کمی پرهزینه‌تر، سخت‌تر و نیاز به زمان بیشتری دارد.

وی در مورد دلایل انتخاب این نوع عکاسی صنعتی و تبلیغاتی گفت: الآن متاسفانه یا خوشبختانه بازار دنیا، بازار تجارت و الکترونیکی شدن است، بازاری که به سمت و سویی پیش می‌رود که کاملا دیجیتال است، آنی عکس می‌بینیم، ممکن است در اینستاگرام در یک دقیقه ۱۰ تا عکس تبلیغ یک ماشین، نما یا یک محصول ببینید و سریع از روی آن‌ها رد شوید، جدای از اینکه ما نمی‌دانیم پشت این عکس چه اتفاقاتی افتاده است و چه علم، تجهیزات، زمان و هنری پیاده شده که این عکس بدین سبک پیاده شده است.

مسئول این استودیو خاطرنشان کرد: متاسفانه الآن هر کسی که دوربین دارد یا کیفیت دوربین موبایلش بالاست فکر می کند می‌تواند عکس بهتری بگیرد؛ در واقع، اینجور نیست، بلکه باید بدانیم چه محصولی را در کجا و به چه شکل عکاسی و ثبت کنیم.

سعید اسماعیل زاده تصریح کرد: در کنار عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، برای مدلینگ، تبلیغ پوشاک و عکاسی تخصصی کودک و نوزاد هم فعالیت می‌کنیم و از آنجایی که ما ایرانی هستیم و طبق قوانین جامعه اسلامی کار می‌کنیم نیاز داریم که عکاس خانم هم داشته باشیم؛ بنابراین، همکار من خانم «راحله شمسایی» کارهای مربوط به عکاسی مدلینگ خانم‌ها را انجام می‌دهند.

به گزارش آفتاب لارستان، سعید اسماعیل زاده عضو هیئت مدیره انجمن عکس لار است و در نمایشگاه‌های «انجمن عکس لار»، «سیه پوشان» و برخی نمایشگاه‌های گروهی نجوم در خارج از شهرستان نیز حضور داشته است.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    موفق باشيد جناب اسماعيل زاده عزيز

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان