میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 255 بازدید

اولین جراح عمومی در بیمارستان «بیرم» مستقر شد

اولین جراح عمومی در بیمارستان «بیرم» مستقر شد

در پی درخواستهای مردمی و با پیگیری های انجام شده توسط مسئولان بیمارستان بیرم، برای اولین بار دکتر فربد امامی یگانه متخصص جراح عمومی در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بیرم مستقر شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بیرم، دکتر سلطانیه زنجانی رئیس بیمارستان در این باره گفت: کمبود متخصص و عدم امکان جذب نیروی جدید در بخشهای مختلف حوزه درمان شهرستان، در برخی تخصص ها باعث ایجاد مشکل شده بود و نمی توانستیم نیازمندی های موجود را برطرف کنیم.

دکتر سلطانیه در ادامه افزود: خوشبختانه با همت مسئولین دانشکده و تلاش معاون درمان و پیگیریهای مستمر موفق به جذب نیروی متخصص مورد نیاز در حوزه جراحی های عمومی شدیم تا از این به بعد کمترین اعزام و انتقال به سایر مراکز درمانی شهرستان را در قسمت جراحی هایی نظیر خونریزی های داخلی و آپاندیس داشته باشیم.


1 نظر

  1. رستمي.بيرم گفت:

    0

    0

    ضمن سپاس از رياست محترم دكتر سلطانيه در خصوص خدمات ايشان . با توجه به اين كه بيمارستان بيرم يكي از قديمي ترين بيمارستانهاي جنوب استان هست و حدودا از سال ۶۸ اتاق عمل آن توسط خير خلد آشيان حاج عبدالكريم ملا تجهيز و افتتاح گرديد متاسفانه آن طور كه بايد از امكانات فراهم شده استفاده نگرديد. در اين شرايط با توجه به بعد مسافت و مركزيت و موقعيت اين بيمارستان بين دو شهرستان لارستان و لامرد و دهستان فداغ از شهرستان گراش حتي مراجعين از شهرسات مهر لازم است مسوولين محترم نسبت به افزايش خدمات امعان نظر فرمايند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان