میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۸ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 620 بازدید

اولین جمعه سال نو در دامن کوه و طبیعت + تصاویر

اولین جمعه سال نو در دامن کوه و طبیعت + تصاویر

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهید چمران: همزمان با اولین جمعه سال نو و ماه خداوند ماه رجب المرجب، و در یک صبح با نشاط بهاری، اعضای گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران لارستان بعد از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار خود را برای بهره گرفتن از نعمات الهی و طبعیت خدادادی و اجرای ورزش کوهپیمایی مهیا کردند تا سلامتی را برای خود و جامعه رقم بزنند.

کوهنوردان یکی از ارتفاعات این شهر را برای صعود در نظر گرفته و این هفته ارتفاعات پارک جنگلی لار را در نوردیدند. آنان پس از رسیدن به منطقه مورد نظر و اجرای نرمش و گرم نمودن بدن و نیز قرائت دعای سلامتی امام زمان (عج) صعود خود را آغاز نمودند.

زیبایی طبیعت، سکوت و آرامش و پراکنده شدن عطر گل های بهاری همه را به وجد آورده و مسیر صعود را برای همنوردان آسان ساخته بود.

کوهنوردان بعد از طی نمودن مسیر زیبا و سرسبز و رسیدن به قله صبحانه را بصورت دسته جمعی صرف کرده و پس از ادای سلام به امام حسین (ع) مبادرت به بازگشت نمودند.

نخستین برنامه کوهپیمایی سال ۹۷ گروه شهید چمران ساعت ۱۰ صبح (به وقت رسمی) به پایان رسید. این گروه ورزشی هر صبح جمعه ساعت ۶:۴۵ در میدان قبله شهر جدید منتظر برادران بزرگوار است.


1 نظر

  1. The Next World گفت:

    0

    0

    خدا کنه هم وطنان عزیزمون سالی پر از موفقیت و خیر و برکت پیش رو داشته باشند.ان شاءالله در نگه داری طبیعت هم کوشا باشیم.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان