میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 103 بازدید

اولین «خانه ورزش» بخش بنارویه در روستای «بختیارویه» گشایش یافت

اولین «خانه ورزش» بخش بنارویه در روستای «بختیارویه» گشایش یافت

اولین خانه ورزش روستایی بخش بنارویه به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان در روستای بختیارویه افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری بنارویه، با حضور احمد علمدار بخشدار بنارویه، شمسی مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بنارویه، دهیار و رئیس شورای اسلامی روستای بختیارویه اولین خانه ورزش روستایی بخش بنارویه به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان در روستای بختیارویه راه اندازی شد.

احمد علمدار بخشدار بنارویه گفت:تنیس روی میز، فوتبال دستی، میز و صفحه شطرنج و دارت از جمله تجهیزات این خانه ورزش روستایی است.

وی افزود: خانه‌های ورزش روستایی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی، توسعه ورزش روستایی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در روستا‌ها ساخته و تجهیز می‌شوند.

وی ادامه داد: خانه‌های ورزش روستایی نقش بسزایی در افزایش مشارکت بانوان روستایی در امر ورزش دارند.

علمدار در ادامه بیان داشت خانه های ورزش روستایی نگاه ویژه دولت به ورزش روستاهاست و راه اندازی خانه های ورزش روستایی، خدمتی دیگر در جهت توسعه ورزش و ایجاد عدالت در روستاهاست؛ طرحی که با استفاده از فضای های بلا استفاده موجود در روستاها و تجهیز آنها به امکانات ورزشی، می کوشد نیازهای جوانان روستایی را به بهره گیری از امکانات ورزشی برآورده کند.

در این طرح ساختمان و ابنیه ای ساخته نمی شود و با بهره گیری از اماکن غیر فعال، چون حمام‌های قدیمی و متروکه یا سوله‌ها و انبارهای بدون استفاده و پس از مرمت نسبی، این اماکن به شورای اسلامی روستاها و دهیاری ها تحویل می‌شوند تا براساس مسئولیت خود، اداره خانه های ورزش را به عهده بگیرند و خدمات ورزشی لازم را برای جوانان و نوجوانان روستا مهیا کنند.

علمدار بخشدار بنارویه در پایان افزود امیدواریم با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان تا پایان سال ۹۸ در دیگر روستاهای بخش بنارویه شاهد افتتاح خانه های ورزش روستایی باشیم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان