میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۷ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 118 بازدید

اولین دهیار روستای«جلال آباد» در بخش بنارویه منصوب شد

اولین دهیار روستای«جلال آباد» در بخش بنارویه منصوب شد

حسن نبی طی مراسمی با حضور بخشدار بنارویه و اعضای شورای اسلامی روستای جلال آباد به عنوان دهیار جدید روستای جلال آباد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری بنارویه احمد علمدار بخشدار بنارویه پس از خیر مقدم به میهمانان جلسه و تشکر و قدردانی از زحمات اعضای شورای اسلامی روستا و خیر مقدم به آقای حسن نبی دهیار منصوب شده، با بیان اقدامات بسیار خوبی که با پیگیری های شورا و مشارکت خیرین در روستا انجام شده و با ابراز امیدواری نسبت به تلاش های مسئولان، جهت خدمتگزاری به مردم نجیب این روستا گفت: خداوند متعال را شاکریم که مجموعه دهیاری و شورای اسلامی توانسته بخش عمده‌ای از نیازهای اهالی روستا را محقق کرده که این مهم فقط بخاطر مدیریت خوب مجموعه شورای اسلامی صورت پذیرفته و امیدوارم که از این پس نیز با تعامل شورا و دهیاری پیگیری و اجرای امور روستا به همین صورت ادامه یابد.

گفتنی است، در ادامه جلسه احمد علمدار بخشدار بنارویه از زحمات حسن نبی بابت حضور چندساله در شورای اسلامی روستا تشکر و با ارائه حکم انتصاب دهیار برای وی در سمت دهیار آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است روستای جلال آباد در فاصله حدود ۴۰ کیلومتری از مرکز بخش بنارویه قرار دارد و آقای حسن نبی به عنوان اولین دهیار روستا معرفی گردید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان