میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۳:۱۰ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 802 بازدید

اولین سمینار آمادگی آزمون‌های نظام مهندسی در گراش برگزار شد

اولین سمینار آمادگی آزمون‌های نظام مهندسی در گراش برگزار شد

اولین سمینار تخصصی آمادگی آزمون های نظام مهندسی ویژه داوطلبین پایه سه گرایش های معماری و عمران با همکاری کمیته عمران دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان گراش، یکشنبه یازدهم تیرماه در سالن دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد.

این نشست تخصصی با هدف ارتقای سطح دانش و آگاهی مهندسان جدیدالورود به حیطه‌ی کسب صلاحیت حرفه‌ای و به منظور آشنایی، معرفی و آنالیز آزمون های نظام مهندسی در دو رشته از رشته های هفتگانه سازمان نظام مهندسی، در سه سطح کلیات، تحلیل و بررسی آزمون های نظارت و اجرا (ویژه معماری و عمران) و همچنین تجزیه و تحلیل آزمون طراحی-معماری ، با حضور هفتاد نفر از اساتید و متقاضیان از شهرهای لار، گراش، اوز، خنج و بستک برگزار شد.

بیان کلیاتی از آزمون، روند برگزاری آزمون های نظام مهندسی، ‏‎معرفی منابع آزمون، ‏‎بررسی تغییرات آزمون ، تحلیل و شناخت مباحث مهم در آزمون، ‏‎فراوانی سوالات آزمون نظارت و اجرا، ‏‎بررسی نحوه مطالعه مباحث نظارت و اجرا،  توضیحاتی جامع در خصوص چگونگی آزمون طراحی معماری (مطالعه.ترسیم.ابزار رسم)‏‎ و … از محورهای مورد بحث در این نشست تخصصی بودند.

مهندس وقارفرد؛ رئیس دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان گراش و مهندس فرجی؛ رئیس کمیته عمران و عضو واحد کنترل مضاعف دفترنمایندگی سازمان نظام مهندسی شهرستان گراش در این نشست همکاری و حضور داشتند. همچنین مهندس فائزه اردشیری به عنوان سخنران و مهندس بهزاد بیغرض به عنوان همکار اجرایی در این سمینار فعالیت کردند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان